Spor
Giriş Tarihi : 19-10-2020 13:08   Güncelleme : 19-10-2020 13:08

Samsunspor'da stoper hattı sil baştan

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Yalçın'ın yokluğunda stoper tandeminde zorunlu değişikliğe gidiyor. Tecrübeli teknik adamın, yarınki Es Es maçında stoperde Boli - Yameogo ikilisine şans vermeyi planlıyor.

Samsunspor'da stoper hattı sil baştan

Yılport Samsunspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, bu kez savunmada zorunluğu değişikliğe gidiyor. Dün yapılan covıd-19 tets sonuçlarına göre Yalçın Kılınç'ın yarın oynanacak Eskişehirspor maçında oynamayacağı açıklandı. Testi pozitif çıkan tecrübeli savunma oyuncusunun tedavisine başlandı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Yalçın'ın yokluğunda savunma hattını yeniden güncellemek zorunda kaldı. 

ZORUNLU REVİZYON 

Sakatlığı büyük ölçüde geçen ve bir süredir takımla beraber antrenmanlara katılan Boli'nin yarın ki müsabakada oynamasına kesin gözüyle baktılırken; bu oyuncunun yanında ise Yameogo'nun görev yapması bekleniyor. Boli ile birlikte Yamaego'nun savunmanın göbeğinde oynatmanın planlarını yapan teknik direktör Sağlam'ın sağda Caner, solda ise yine Kerem Can'a forma vermesi bekleniyor. Kırmızı beyazlı ekibin, Eskişehirspor deplasmanından galibiyetle dönmek istiyor.