Spor
Giriş Tarihi : 26-03-2021 13:23   Güncelleme : 26-03-2021 13:23

Samsunspor'da Tuzlaspor hazırlıkları sürüyor

Samsunspor Teknik Direktörü Sağlam, bu hafta yapılacak tüm antrenmanları basına kapattı. Sağlam'ın, son 4 maçta sadece 2 puan toplayabilen takımıyla yoğun bir çalışma temposuna gireceği öğrenildi.

Samsunspor'da Tuzlaspor hazırlıkları sürüyor

Spor Toto Birinci Ligi'nde şampiyonluk hedefleyen Yılport Samsunspor, 3 Nisan'da oynayacağı Tuzlaspor maçına kadar kapılarını dış dünyaya kapattı. 51 yaşındaki çalıştırıcı Sağlam'ın, son 4 maçta sadece 2 puan toplayabilen takımıyla yoğun bir çalışma temposuna gireceği öğrenildi. Korona virüs nedeniyle Nuri Asan Tesisleri'ne zorunlu olmadığı müddetçe ziyaretçi alınmaması yönünde karar verildi. Tesis içerisinde tedbirler en üst safhaya çıkarıldı.

TEDBİRLER ARTIRILDI 

Sağlam, haftalık olarak düzenlediği basın toplantısını da böylece 3 haftadır gerçekleştirmemiş olacak. Samsunspor medya departmanından yapılan açıklamaya göre, son zamanlarda Samsun'da artan korona virüs vakalarından dolayı idmanlar basına kapatıldı. Futbolcularıyla daha çok vakit geçirmeyi hedefleyen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Sağlam, Tuzlaspor maçıyla beraber ligde yeniden galibiyet serisi yakalayarak sezon sonunda hedeflerine ulaşmanın planlarını yapıyor.