Spor
Giriş Tarihi : 27-09-2021 15:20   Güncelleme : 27-09-2021 15:20

Samsunspor'da yabancı sorunu!

Sezon başından bu yana bu konuda büyük sıkıntı yaşayan kırmızı beyazlı ekibin bu akşam oynanacak Denizlispor karşılaşmasına belki de bir yabancı oyuncuyla çıkması ihtimali de bulunuyor.

Samsunspor'da yabancı sorunu!

Yılport Samsunspor'da yabancı oyuncu sorunu bitmek bilmiyor. Sezon başından bu yana bu konuda büyük sıkıntı yaşayan kırmızı beyazlı ekibin bu akşam oynanacak Denizlispor karşılaşmasına belki de bir yabancı oyuncuyla çıkması ihtimali de bulunuyor. Sezon öncesi yaz transfer döneminde kadroya dahil edilen ancak gerek performansları gerekse yabancı kontenjanından dolayı takımdan gönderilen oyuncuların çokluğu dikkat çekmişti. 

ELDE VAR TOMANE 

Kadroda tutulan yabancı oyuncuların ise birbir sakatlanması veya formsuzlukları nedeniyle kulübeye çekilmeleri ise teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın hamle konusunda elini oldukça zorluyor. Kaldı ki bugün gelinen noktada elde bulunan yabancı oyunculardan bir tek Portekizli forvet Tomane iyi tempo yakalamış görülüyor. Denizlispor deplasmanına götürülen Kewin Boli, Diomande ve Bah'ın ise büyük olasılıkla maça kulübede başlayacağı; ilerleyen sürelerde oyuna girmeleri için hazır beklemeleri bekleniyor.