Spor
Giriş Tarihi : 06-07-2020 17:01   Güncelleme : 06-07-2020 17:01

Samsunspor'da yeniler kampa yetişecek mi ?

Yılport Samsunspor transferde yerli - yabancı oyuncu konusunda isimleri büyük ölçüde belirledi. Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ile önümüzdeki hafta içinde İstanbul'da bir araya gelecek teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Genel Menajer Mustafa Aztopal bu görüşme sonrasında isimleri netleştirecek.

Samsunspor'da yeniler kampa yetişecek mi ?

Yılport Samsunsporşampiyonluğunun tescil edilmesinin ardından özellikle dış transferde yoğun bir hareketlilik yaşanmaya başladı. İç transferde şu ana kadar 4 oyuncuyla yollarını ayıran kırmızı beyazlı ekibin, Bolu Gerede'de yapılacak ilk etap hazırlık çalışmalarına sözleşmesi sona eren ancak hala masaya oturulamayan oyuncularında gideceği ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın oyuncularının buradaki performanslarına göre nihai kararını vermesi bekleniyor. 

BÜYÜK ZİRVE İSTANBUL'DA 
Öte yandan dış transferde yerli - yabancı oyuncu konusunda isimleri büyük ölçüde belirleyen; alternatifli listeyi Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ile önümüzdeki hafta içinde İstanbul'da yapacağı toplantıda netleştirecek kırmızı beyazlı ekibin Süper Lig ve TFF Birinci Lig'in bitmesini beklediği öğrenildi. Doğal olarak kırmızı beyalı ekibin, Bolu Gerede'de yapacağı hazırlık kampına yeni transferlerin yetişmesinin imkansız olduğu açıklandı.