Spor
Giriş Tarihi : 29-05-2021 16:39   Güncelleme : 29-05-2021 16:39

Samsunspor'dan Hasan'a son teklif

Başkan Yıldırım'ın teklif ettiği rakam ile Hasan Kılıç'ın istediği arasında uçurum olduğu öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın Hasan'a son teklifi verdiği ve kararını bildirmesi için bir hafta süre tanıdığı ileri sürüldü.

Samsunspor'dan Hasan'a son teklif

Yılport Samsunspor, bir yandan hoca arayışlarını sürdürürken, diğer taraftan da transfer için bazı futbolcularla görüşmeler yapıyor. Samsunspor'un eski futbolcusu ve bu sezon Süper Lige çıkmasında önemli rol oynadığı Adana Demir ile sözleşmesi sona eren Hasan Kılıç ile bizzat Başkan Yüksel Yıldırım'ın görüştüğü öğrenildi. Hasan'ın Samsunspor formasını giymesinin önündeki tek engelin ise rakamlarda uzlaşılamaması oldu. 

YILDIRIM İLGİLENİYOR 

Kırmızı beyazlı ekibin başkanı Yıldırım'ın teklif ettiği rakam ile Hasan Kılıç'ın istediği arasında uçurum olduğu öğrenildi. Başkan Yıldırım'ın Hasan'a son teklifi verdiği ve kararını bildirmesi için bir hafta süre tanıdığı ileri sürüldü. Öte yandan yıldız oyuncu, sosyal medya hesabından imza parası istediği yönünde çıkan haberlerin ise asılsız olduğunu ifade etti. Şimdi herkes bu transferde Hasan Kılıç'ın kararını beklemeye başladı.