Spor
Giriş Tarihi : 18-04-2021 12:30   Güncelleme : 18-04-2021 12:30

Samsunspor'dan TFF'ye çağrı

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, şampiyonluk yarışı içinde yer alan takımların maçlarını aynı saatte oynamaları gerektiğini söyledi. Yıldırım twitter hesabından bu konuda 'YANLIŞLARLA DOLU FİKSTÜR. DÜZELTİLMELİ' şeklinde bir tepkisi oldu.

Samsunspor'dan TFF'ye çağrı

Spor Toto 1.Ligi'nde sezonun finaline yaklaşılırken heyecan üst düzeye çıktı. Ligde GZT Giresunspor, Adana Demirspor ve Yılport Samsunspor'un şampiyonluk iddiaları sürüyor. Ligde kalma mücadelesi veren takımlar arasında da kıyasıya bir rekabet söz konusu. Kırmızı beyazlı ekipte Başkan Yüksel Yıldırım'ın twitter hesabından bu konuda 'YANLIŞLARLA DOLU FİKSTÜR. DÜZELTİLMELİ' şeklinde bir tepkisi oldu. 

ÇİFTE STANDART OLUYOR 

Ancak Yılport Samsunspor yönetiminin, bu konuda Türkiye Futbol Federasyonu'na bu konuda resmi olarak bir talebinin olup olmadığı ise bilinmiyor. Başkan Yıldırım'ın bu tweeti üzerine kırmızı beyazlı taraftarlarda özellikle son 3 haftada şampiyonluk yarışında yer alan takımların maçlarının aynı saatte başlamasının çok doğru bir karar olacağı ve federasyonun bu konuda gerekeni yapması gerektiğini dile getirdiler.