Spor
Giriş Tarihi : 07-06-2022 13:04

Samsunspor'dan 'ya tutarsa' modeli

Samsunspor yabancı oyuncu transferinde yine 'ya tutarsa' modelini deniyor. Türkiye'de oynamış bilindik kaliteli isimleri elinin tersiyle iten kırmızı beyazlı yönetim, Türkiye'de oynamamış isimlerle ilgilenmeye devam ediyor.

Samsunspor'dan 'ya tutarsa' modeli

Samsunspor'un yabancı oyuncu transferlerinde ilgilendiği iddia edilen isimleri gördükçe geçmişten ders almadığını görülüyor. Portekiz ekibi Vizela forması giyen 32 yaşındaki golcü Cassiano Dias Moreira ve Fransa 2.Ligin'de mucadele eden Red Star'da kiralık olarak oynayan golcü Moussa Guel transferini bitirdiği öğrenilirken; kırmızı beyazlı taraftarlar, bu isimleri araştırmaya başladı. Şu ana kadar oynadıkları takımlarda sıradan bir görüntü çizen bu ikilinin Samsunspor'a transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise büyük merak konusu,

YA TUTARSA TRANSFERLERİ 

Samsunspor taraftarı böyle 'ya tutarsa' transferi yerine Türkiye'de oynamış bilindik isimlerin tercih edilmesinin daha doğru bir hamle olacağı görüşünde. Ancak Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve kurmayları inatla Türkiye'de hiç oynamamış düşük maliyetli isimlerle yola çıkmayı kendilerine ilke edinmiş durumda. Bu alışkanlığından ne zaman vazgeçeceği büyük merak konusu olan Başkan Yıldırım'a taraftarlar sosyal medya üzerinden sürekli olarak bilindik yabancı oyuncu transferlerinin olması için mesaj yolluyor.