Spor
Giriş Tarihi : 24-11-2020 16:45   Güncelleme : 24-11-2020 16:45

Samsunspor'dan Yıldırım ve Erkanat açıklaması

Yılport Samsunspor Kulübü'nden Başkan Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın sağlık durumlarıyla ilgili resmi açıklama yapıldı.

Samsunspor'dan Yıldırım ve Erkanat açıklaması

ılport Samsunspor Kulübü'nden Başkan Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat'ın sağlık durumlarıyla ilgili resmi açıklama yapıldı. Kovid-19 tedavilerine hastanede devam edildiği haberlerinin basında yer almasının ardından kırmızı beyazlı kulübün resmi yayın organlarından 'bilgilendirme' başlığıyla kısa br metin yayınlandı. İşte o bilgilendirme yazısı, 

SAĞLIK DURUMLARI İYİ 

"Sayın Başkarımız Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat'a Covıd-19 pozitif tanısı konulduktan sonra evde devam eden tedavilerinin önlem amaçlı olarak hastanede devam etmesi kararlaştırılmıştır. 20 Kasım Cuma günü itibariyle hastanede gözetim altına alınan ve tedavilerine devam edilen Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Başkan Yardımcımız Mustafa Kemal Erkanat'ın sağlık durumları iyidir. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor en kısa sürede aramıza dönmelerini bekliyoruz."