Spor
Giriş Tarihi : 15-06-2021 16:42   Güncelleme : 15-06-2021 16:42

Samsunspor'un yeni hocası Hikmet Karaman mı?

Twitter hesabından Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, bir taraftarın kendisine 'Başkanım teknik direktörü ne zaman açıklayacağız' sorusuna şu cevabı verdi; 'Bu ay içinde. Acelemiz yok!' ... Bunun üzerine bazı ulusal medyada ise kırmızı beyazlı ekibin Hikmet Karaman ile her konuda anlaştığı yazıldı.

Samsunspor'un yeni hocası Hikmet Karaman mı?

 Yılport Samsunspor'da teknik direktör konusunda hergün yeni bir isim ortaya atılmaya devam ediyor. Twitter hesabından Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, bir taraftarın kendisine 'Başkanım teknik direktörü ne zaman açıklayacağız' sorusuna şu cevabı verdi; 'Bu ay içinde. Acelemiz yok!' ... Bunun üzerine bazı ulusal medyada ise kırmızı beyazlı ekibin Hikmet Karaman ile her konuda anlaştığı yazıldı. Fotomaç Gazetesi'nin haberine göre; 

KARAMAN SESLERİ 

Dün öğle saatlerinde internet sitesinden duyurulan haberde, Yılport Samsunspor'un Hikmet Karaman'la anlaşma sağladığı ifade edildi. İddiaya göre; Kırmızı-Beyazlı kulüp bu hafta içi Hikmet Karaman ismini açıklayacak. Fotomaç'ta çıkan bu haber, Samsunspor taraftarını heyecanlı bir bekleyiş içerisine soktu. Fakat Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Hikmet Karaman'la bir görüşme gerçekleştirmediğini net bir şekilde belirtmişti.