Spor
Giriş Tarihi : 13-07-2020 15:17   Güncelleme : 13-07-2020 15:17

Samsunspor'un yeni sezon için loca fiyatları belli oldu

Samsunspor'da yeni sezon loca fiyatları belli oldu. TFF 1. Ligde de şampiyonluk hedefleyen Kırmızı-Beyazlılar da loca fiyatlarının 60 bin TL ile 300 bin TL arasında olacağı öğrenildi.

Samsunspor'un yeni sezon için loca fiyatları belli oldu

TFF Birinci Lig takımlarından Yılport Samsunspor'da yeni sezon loca satışları öncesi son hazırlıklar tamamlandı. Kısa sürede kulüp tarafından kamuoyuna yapılacak duyurularla loca satışlarına start verecek kırmızı beyazlı ekibin, yeni sezon fiyat aralığının 60 ile 300 bin TL arasında olduğu öğrenildi. Samsunspor yönetimi, şampiyonluk yolunda takımlarının iç saha maçlarını rahat ve konforlu bir ortamda izlemenin büyük bir ayrıcalık olacağını duyurdu.

YOĞUN TALEP OLACAK 

Samsunspor'un bir sezon boyunca iç saha maçlarını locada izlemek isteyenler staddaki konumuna göre belirlenen fiyatlarda loca sahibi olabilecek. Mevcut loca sahiplerine Kırmızı-Beyazlı yönetim tarafından yeni tekliflerin iletildiği de iddia edildi. Kırmızı beyazlı kulüp ayrıca kombine bilet satışları konusunda da çok özel bir çalışma içerisinde olduğunu açıkladı. Başkan Yüksel Yıldırım, özellikle kombine konusunda taraftarlarından kulübe destek olmalarını istedi.