Spor
Giriş Tarihi : 13-07-2020 15:39   Güncelleme : 13-07-2020 15:45

Samsunspor'un yeni sezonda hedefi şampiyonluk

Binlerce paylaşımın yapıldığı o kareler sonrasında taraftarlar sosyal medya üzerinden 'Şimdi Onlar Düşünsün' yazarak TFF Birinci Lig'de ki rakiplerine adeta göz dağı verdi.

Samsunspor'un yeni sezonda hedefi şampiyonluk

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Erkanat ile Veysel Bilen, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar'ın dün yaptıkları yeni sezon planlamasında servis edilen fotoğraflar taraftarları mutlu etti. Özellikle Samsunspor bayrağının İstanbul boğazında dalgalanması ise kırmızı beyazlı taraftarların gururunu okşadı. Binlerce paylaşımın yapıldığı o kareler sonrasında taraftarlar sosyal medya üzerinden 'Şimdi Onlar Düşünsün' yazarak TFF Birinci Lig'de ki rakiplerine adeta göz dağı verdi. 

TARAFTAR YILDIRIM'A SONSUZ GÜVENİYOR 

Kırmızı beyazlı taraftarlar sezonun bir an önce başlamasını ve yeni transferleri çıplak gözle statda izlemek istiyor. Seneye de TFF Birinci Lig'de şampiyonluğa ulaşacak kalitede bir takım kurulması konusunda Başkan Yüksel Yıldırım'a sonsuz güveni olan kırmızı beyazlı taraftarlar, "Bizlerde bu takımın taraftarları olarak üzerimize düşenleri eksiksiz olarak yerine getireceğiz. Başkanımızın kombine çağrısına en güzel şekilde yanıt vererek takımımıza destek olacağız" diye konuştular.