Advert
Advert
Advert

Samsun'un bazı ilçelerinde okullar tatil edildi

SAMSUN'un Vezirköprü ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar 1 gün tatil edildi.

Samsun'un bazı ilçelerinde okullar tatil edildi
Advert

Samsun Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Vezirköprü ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır" denildi.

HAVZA'DA OKULLAR TATİL

Samsun Valiliği yaptığı açıklamada; Havza ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır. 

LADİK VE ASARCIK'TA OKULLAR TATİL

Ladik ve Asarcık'da devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır. 

KAVAK'TA OKULLAR TATİL

Kavak ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır. 

19 Mayıs ilçemizde bulunan Karagöl, Kuşkayası ve Kösedik İlk-Ortaokullarında 07.01.2019 Pazartesi günü eğitime bir gün ara verilmiş olup, bu mahallelerden ilçe merkezine taşımalı olarak gelen tüm kademedeki öğrenciler aynı gün izinli sayılacaktır. 

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 07.01.2019 Pazartesi günü Alaçam ilçemize bağlı Kızlan İlk ve Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca,
Yoğun Pelit,Yukarı Koçlu,Köseköy, Gökçeağaç Oymağı, Kalukkaraçukur, Örenli, D. Deresi,Yenimahalle,Ortaköy ve Kalukdemirci mahallelerinden ilçe merkezindeki okullara taşımayla gelen öğrencilerimiz aynı gün izinli sayılacaktır.

07.01.2019 Pazartesi günü Canik ilçemizdeki taşıma merkezli okullarımızdan aşağıda isimleri yazılı olanlar bir gün süre ile tatil edilmiştir. Tatil edilmeyen taşıma merkezleri okullarımıza taşıma yoluyla gelemeyen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır. 

Tatil edilen okullarımız; Gökçepınar İlk-Ortaokulu, Başalan Cumhuriyet İlk-Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu,
Hacı Naipli İlk-Ortaokulu 
Düzardıç ve Gödekli İlkokulları, 
Tuzaklı İlk-Ortaokulu,
Gölalan İmam Hatip Ortaokulu,
Başkonak İlk-Ortaokulu

AYVACIK'TA OKULLAR TATİL

Ayvacık ilçemizde devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle 07.01.2019 Pazartesi günü tüm okullarda eğitime bir gün ara verilmiştir. Ayrıca aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personeller de idari izinli sayılacaklardır. 

Yoğun kar yağışı nedeniyle, 07.01.2019 Pazartesi günü Yakakent ilçemize bağlı Karaaba İlk ve Ortaokulu'nda eğitime bir gün ara verilmiştir.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çavuşoğlu'dan Yunan mevkidaşına FETÖ tepkisi
Çavuşoğlu'dan Yunan mevkidaşına FETÖ tepkisi
Bakan Akar: Amacımız etkin, caydırıcı milli ve yerli sanayi
Bakan Akar: Amacımız etkin, caydırıcı milli ve yerli sanayi