Samsun Haber
Giriş Tarihi : 30-12-2019 18:53

Samsun'un parlayan markası Kaptan Kuyumculuk'tan dev hamle

Samsun kuruluşlu Kaptan Kuyumculuk gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Samsun'un en çok tercih edilen kuyumcularından olan Kaptan Kuyumculuk, modern ve şık tasarımları ile beğenileri üzerine çekiyor. En son tasarlanan GK Koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Samsun'un parlayan markası Kaptan Kuyumculuk'tan dev hamle

Kaptan Kuyumculuk 1996 yılından bu yanan 7 şubesi ile Samsun'da hizmet vermeye devam ediyor. Göz kamaştıran tasarımları ile altın-mücevher severlerin ilgi odağı olan Kaptan Kuyumculuk yurt dışı siparişleri ile büyük adımlar atmaya başladı. 

Sosyal medya ve e-ticarette hızla büyümeye devam eden Kaptan Kuyumculuk yetkili Gökhan Köse, "Kaptan Kuyumculuk adını yakın zamanda tüm mücevher severlere duyuracağız. Samsun'un en çok tercih edilen kuyumcularından birisiyiz. E-ticaret ve sosyal medyada da sürekli büyümeye devam ediyor. Özellikle internet alanında büyüyüşümüz yurt içi ve yurt dışı siparişlerimizi büyük ölçüde arttırdı. Kaptan Kuyumculuk olarak modern ve şık tasarımlar ile beğenilen koleksiyonlar yaratmaya devam edeceğiz. GK Koleksiyonumuz çok beğenildi. Bizi en çok mutlu eden , dünyanın bir ucuna kendi logomuzla mutluluğu göndermek" ifadelerini kullandı.

İşte GK Koleksiyonu'ndan bazı parçalar: