Samsun Haber
Giriş Tarihi : 09-11-2019 21:35

SAMSUN YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜ İŞ YEMEĞİNDE BULUŞTU 

Samsun’da İnşaat malzemeleri sektörünün önemli isimlerinin yer aldığı KARTİMDER Derneği başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA ve   yönetim kurulu  sektör buluşması ve tanışma yemeği düzenlendi.

SAMSUN YAPI MALZEMELERİ SEKTÖRÜ İŞ YEMEĞİNDE BULUŞTU 

Yeni üyeler ve mevcut üyelerin firmalarını ve kendilerini tanıtması ile birlikte ‘’Mimarlar odası Samsun şube başkanı’’ İshak MEMİŞOĞLU’ nun katılımı ile sektör ve ortak yürütülebilecek projeler konuşuldu.
       Mimarlar odası Samsun Şube Başkanı İshak MEMİŞOĞLU Kentsel yapılanma ve Samsun’un şu anki ve önceki durumu hakkında bilgiler aktararak verimli bir sunum gerçekleştirdi
.
KARTİMDER Yönetim kurulu başkanı Serdar Arif BAYRAMKAYA derneğin işleyişi, üye yapısı hakkında kısa bilgiler vererek yeni gelen üyeleri bilgilendirmek ile beraber Sektöre dair önemli paylaşımlarda bulundu.
Başkan ; Serdar Arif BAYRAMKAYA Kartimder ’in dernek üyelerine sunabileceği projeler hakkında bilgi aktarımı sağladı. Yeni üyeler ile Samsun’da ve Karadeniz illerinde yeni oluşumlar iş birliği güç birliği  sağlayacaklarını bildirdi Toplantı esnasında görüşülen bir diğer önemli konuda Mesleki yeterlilik ve Meslek edindirme kurslarının başlatılmasına dair projelerin başlatılacak olmasıydı. Gelecek toplantılarda buluşmak üzere temenni edilerek toplantı sona erdi .

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA