Advert
Advert

Sarıcaoğlu'ndan cemiyete ziyaret

SAMSUN'un Kavak İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti yönetimine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Sarıcaoğlu'ndan cemiyete ziyaret

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyet Başkanı Yusuf Ziya Çakır, Başkan Yardımcısı Murat Sandıkçı ve Genel Sekreter Noyan Alper Cabbar'la sohbet eden Başkan Sarıcaoğlu'na, Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Mustafa Kemal Demiroğlu ve Basın Danışmanı Salim Sürmeli de eşlik etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Ziya Çakır, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni dönemde gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi. Samsun'un yazılı ve görsel medyanın oldukça güçlü olduğuna vurgu yapan Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu da, basın mensuplarıyla Kavak Güven Park'ta büyük bir piknikte buluşacaklarını kaydetti.

'DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR'

Kavak'ta 4 yıllık süreçte birçok projeye imza attıklarını belirten Sarıcaoğlu, "Halka önceliklerimizi söylediğimiz, söz verdiğimiz işler vardı. Hastaneden otele, doğalgazdan yola, kaldırımdan parke taşına, su arıtma tesislerinden istihdama yönelik belediyecilik anlamında üstümüze düşen hangi görevler varsa yapmaya, projelendirmeye veya hizmete açmaya çalıştık. Söz verdiklerimizin dışında sonradan projelendiren hizmetleri de ilçemize kazandırma oranımız yüzde 80 civarında. Bu dönemde Kavaklılar adeta hizmete doydu. Ancak 'tamam mı' hayır. Daha yapacak çok işimiz var" dedi.

Belediyenin 4 yıllık faaliyet raporunu cemiyetle paylaşan Başkan Sarıcaoğlu, Başkan Yusuf Ziya Çakır'a kahve fincanı takımı ve Yaşar Doğu kitabı takdim etti.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BDDK'dan flaş açıklama
BDDK'dan flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz