Advert
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 19-07-2019 11:46

SASKİ'DE REZALET

Samsun'un Çatalçam Beldesi'nde SASKİ rezaleti yaşanıyor. Kanalizasyon hattı bağlamak için beldeye gelen SASKİ çalışanları iş makinasının arıza yapması nedeniyle 15 gündür arızanın yapılmasını bekliyor. Yazlıkçılar ise perişan.

SASKİ'DE REZALET

KOMİK GEREKÇE SUNDULAR
Kanalizasyon hattı bağlamak için Samsun'un Çatalçam beldesi'ndeki yazlık evlerde çalışmaya başlayan SASKİ çalışanları 3 gün çalıştıktan sonra iş makinasının arıza yapması nedeniyle çalışmayı yarıda bıraktı. Yazlıkta oturanlar ise 18 gündür hattın bağlanmasını beliyor. Mahalle sakinleri SASKİ'ye giderek 'Çalışma neden yarıda bırakıldı.' diye sorduğunda ise ilginç bir cevapla karşılaşıyor. SASKİ yetkilileri 'Usta peşin para almadan iş makinasını tamir etmiyor. Biz de 15 gündür bekliyoruz.' dediler.

YAZLIKÇILAR İSYAN ETTİ
Mahalle sakinleri bu zamana kadar böyle bir rezaletle karşılaşmadıklarını ve kendilerine söylenen gerekçenin çok komik olduğunu dile getirerek; 'Bizler 7101.sokakta oturuyoruz. 1 temmuz da SASKİ kanalizasyon hattı bağlamak için çalışma başlattı. 3 gün çalışıldıktan sonra yarıda bırakıldı. 15 gündür hiç bir çalışma yok. Perişan halde bekliyoruz. Gerekçe ise iş makinasının arıza yapması ve arızanın para nedeniyle giderilmemesi olarak gösterildi. Bu nasıl bir anlayış? İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu?' diye konuştular.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA