Spor
Giriş Tarihi : 28-06-2022 15:15

Savulun! Diomande geliyor!

Yaşadığı ciddi sakatlığın ardından eski sağlığına kavuşan ve takımla birlikte sezon öncesi hazırlık kampına katılan Diomande, teknik direktör Bayram Bektaş'ın radarında

Savulun! Diomande geliyor!

Samsunspor'da yaşadığı ciddi sakatlığın ardından eski sağlığına kavuşan ve takımla birlikte sezon öncesi hazırlık kampına katılan Diomande, teknik direktör Bayram Bektaş'ın radarında. Antrenmanlarda özel olarak takip edilen tecrübeli orta saha oyuncusu, performansıyla umut veriyor. Takımda kalıp kalmayacağı bu kampta ki performansına göre belli olacak İsmael Diomande'nin hem fizik hem de mental olarak yeni sezona hazır olmak için büyük mücadele verdiği ise gözlerden kaçmıyor. 

YAĞMUR ALTINDA ÇALIŞTILAR 

Öte yandan kırmızı beyazlı ekip, güne yine yoğun tempoda başladılar. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde teknik direktör Bayram Bektaş yönetiminde bu sabah yaptığı kuvvet antrenmanıyla sürdürdü. Kırmızı beyazlı oyuncuların antrenmanlardaki istekli ve hırslı görüntüleri teknik ekip başta olmak üzere camiada büyük sevince neden oluyor. Kırmızı beyazlılar, günü bu akşam saat 18.00 da yapacağı saha çalışmasıyla sonlandıracak.