Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-11-2019 18:46

SAYGI DUYMAK GEREKİR

ASİYAD Başkanı ve Samsunspor Ankara Temsilcisi Osman  Yılmaz deplasmanda izlediği Zonguldak Kömür A.Ş maçından sonra sitemize özel açıklama yaptı.

SAYGI DUYMAK GEREKİR

ŞEHRİN KİMLİĞİNE YAKIŞMIYOR...
Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada; 'Öncelikle bu önemli maçın kazılmasında emeği geçen teknik heyeti ve  futbolcu kardeşlerimizi yürekten kutluyorum. Gerçekten çok kötü bir zeminde  önemli bir maç kazandık. Bırak top oynamayı yürümenin bile zor olduğu berbat bir sahada üstelik Zonguldak ekibinin oynamaya alışkın olduğu bu olumsuz şartlara rağmen bizim çocuklarımız özellikte ikinci yarıda iyi oynayarak camiamıza galibiyet hediye ettiler. Hepsini alınlarından öpüyorum. Bu güzel galibiyete gölge düşürecek yapılan eleştiri ve yaklaşımları şehrimizin kimliğine yakıştıramıyorum " dedi.

BENDE MERAK EDİYORUM...
Son günlerde sosyal medya üzerinden polemik yarışına  girenlere de seslenen Yılmaz " Takımın şehrin insanlarıyla tek yumruk olması gerekirken 'yok o hoca olmaz bu gelsin. Filanca kişi bizi uçurur.' gibi üzerlerine vazife olmayan bir şekilde gündem oluşturması hiç hoş değil. Bu yolla birbirlerini sayfalar üzerinden yaralayıp kalp kıranlar var.  Şimdi ben onlara soruyorum; Hepimiz aynı dava için mücadele etmiyor muyuz? O zaman bırakalım bu işi erbabları halletsin. Hangi hoca gelirse gelsin getirenlere saygı duyalım. Gelecek yeni hocamızın başımızın üstünde yeri var. Ben bu kulübün yöneticisiyim. Dün Zonguldak'ta başkan ve yönetici arkadaşlarımla birlikte oldum.  Bir kez dahi hoca konusu olmadı. Kim gelecek bende merak ediyorum. Göreceksiniz Allah'ın izniyle öyle ya da böyle bu sezon bu ligden kurtulup terfi edeceğiz " diyerek itidal çağrısı yaptı.