Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-02-2020 19:46   Güncelleme : 14-02-2020 19:50

SEDAT UYGUN: SAMSUNSPOR'UN NEFERİYİM

Eğitimci Sedat Uygun Sitemize yaptığı özel açıklamada " Hiçbir çıkar gözetmeksizin gönülden bağlı olduğum kulübümün her kademesinde hizmet etmeye hazırım " dedi.

SEDAT UYGUN: SAMSUNSPOR'UN NEFERİYİM

AMERİCAN LİFE Yabancı dil eğitim kurumları yönetim kurulu başkanı Sedat Uygun yaptığı açıklamada " Samsunspor'a hizmet etmek herkese nasip olmayacak büyük bir onurdur " dedi.

Kedi alanında son derece başarılı işler çıkaran Samsunlu genç iş insanı Sedat Uygun " Ben dünyalığımı çoktan yapmış, reklama yada isim yapmaya ihtiyacı olmayan bu memleketin öz evladı ve Samsunspor sevdalısı bir insanım. Bana görev verilirse hizmet etmekten onur duyarım. Yeniden var olma ve Yükseliş projesine katkım olacaksa bende seve seve elimi taşın altına koymaya hazırım " diye konuştu.

Yüksel Yıldırım Başkan'ın göreve gelmsinden sonra kulübün halkla içiçe olduğunu ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çok daha fazla sempati kazandığının altını çizen Sedat Uygun " Şahsım olarak ben Samsunspor'a zaten severek elimden geleni yapıyorum. Ancak uzun yıllardır bir çok dernekte aktif görevlerim var. Sosyal alanda yeterince birikime sahibim. Şayet uygun görülür ise edinmiş olduğum tecrübelerimi kullanarak büyük Samsunspor'a hizmet etmeye hazırım " diyerek sözlerini tamamladı.

ÖZEL HABER
Ahmet ÇABUK