Siyaset
Giriş Tarihi : 30-06-2019 12:19

SEFER ARLI'YA DEMİR YUMRUK

Samsun Büyükşehir Eski Belediye Başkanı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ın 'A takımı'nda yer alan Genel Sekreter Yardımcısı Sefer Arlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir tarafından görevden alındı.

SEFER ARLI'YA DEMİR YUMRUK

ELEŞTİRİLEN O İSİM ARTIK YOK
Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllar görev yapan ve son olarak Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevine devam eden Sefer Arlı Başkan Mustafa Demir'in talimatıyla görevinden alındı. Özellikle kızını, gelinini ve oğlunu büyükşehir belediyesinde çalıştırdığı ve önemli görevlere getirdiği gerekçesiye medyada sık sık eleştirilerin hedefeinde olan Arlı'nın görevden alınması kamuoyunda olumlu karşılandı.

GÖREVDEN ALMALAR DEVAM EDECEK
Yusuf Ziya Yılmaz döneminde uzun yıllar görev yapan 6 daire başkanı şu ana kadar görevlerinden alınırken, Arlı'nın alınmasıyla birlikte 'Görevden alınmalar devam edecek' şeklinde yorumlandı. Başkan Mustafa Demir'in özellikle dışarıdan bürokrat atayıp tanınmayan kişilere görev vermesi 'Samsun'da klikleşmiş isimlere görev vermeyecek.' şeklinde algılanırken, görevden almaların devam edeceği öğrenildi.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA