Güncel
Giriş Tarihi : 15-10-2021 14:38   Güncelleme : 15-10-2021 14:38

Selülit Görünümü Artık Sorun Değil; Emtone Ankara

Kadınların karşı karşıya kaldıkları en büyük sorunların başında selülit geliyor.

Selülit Görünümü Artık Sorun Değil; Emtone Ankara

Öyle ki bu konuda yapılan araştırmalar sonucunda da görülebileceği üzere kadınların büyük bir kısmı yaşamlarının bir döneminde selülit görüntüsü ile karşı karşıya kalmaktadır. Selülit tiplerinin farklı olmasının yanı sıra ortaya çıkmasının da tek bir nedeni bulunmamaktadır. Düşünülenin aksine yalnızca kilo fazlası olan kadınlarda değil zayıf olan kadınlarda dahi vücudun belirli bölgelerinde selülit görünümü ortaya çıkabilmektedir. Başta yaş faktörü olmak üzere beslenme düzeni, günlük yaşam rutini gibi etkenler selülit görüntüsünün ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Bu konuda en etkili çözümleri elde etmek isteyenler ise Emtone Ankara ile beraber aradıkları sonuçlara kolaylıkla ulaşmış olacaklardır.

EMTONE ile Nasıl Sonuçlar Elde Edilir?

Estetik teknolojileri günümüzde hiç olmadığı kadar ciddi oranda gelişim göstermeye başlamış durumda. Dolayısıyla daha önceki dönemlerde bu alanda yapılabilecek işlemler için hazırlanılan cihazlardan istenilen sonuçları elde etmek tam anlamıyla mümkün olmuyordu. Buna bir de sürekli olarak farklı çözüm alternatiflerinin eklenmesi sonucunda ise kadınlar ne kadar istiyor olurlarsa olsunlar fark etmez vücutlarındaki selülit görüntüsünü ortadan kaldıramıyorlardı. EMTONE ANKARA ile yapılacak olan selülit tedavisi ile beraber ise pek çok farklı fonksiyon tek bir sistem üzerinden herhangi bir sorun ortaya çıkmadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kadınların EMTONE tedavisi için www.drbuketyildirim.com bünyesindeki uzmanlar ile iletişime geçmeleri sonrasında en iyi sonuçların alınması adına selülit görüntüsünün bulunduğu bölge ayrıntılı olarak incelenmektedir. Yapılacak bu incelemenin temel amacı ise uygulamanın en iyi sonucu ortaya çıkartmasını sağlamaktır. Üstelik bu uygulama aslında kadınlara oldukça ciddi bir avantaj sunmaktadır. Çünkü yapılacak olan bu uygulama ile beraber hangi tip selülite sahip olunursa olunsun fark etmez istenilen sonuçların ortaya çıkması sağlanmış olmaktadır. Üstelik pek çok kadının asla çözüm bulunamayacağını düşündükleri dolaşım bozukluğundan kaynaklı selülitler üzerinde de son derece etkili sonuçların elde edilebilmektedir. Yapılacak olan işlemler esnasında mekanik ve termal enerji beraber kullanılmaktadır.

Bu sayede herhangi bir ameliyata ihtiyaç duyulmadan hem selülit tedavisi hem de cilt sıkılaştırma işlemi yalnızca EMTONE Ankara ile beraber gerçekleştirilmiş olmaktadır. Birçok kadın bu uygulamanın diğer selülit uygulamalarından ne farkı olduğu konusunda araştırmalar yapmakta. EMTONE teknolojisinin kullanılması sonrasında selülit oluşmasına etki eden dolaşım bozukluğu başta olmak üzere elastin ve bağ dokusundaki doku bozukluğu, fazla yağlanma gibi sıkıntıların yanı sıra cilt sıkılaştırma işlemi de aynı uygulama üzerinden yapılmasıdır. Üstelik uygulamanın yapılmasından hemen sonra da etkileri görmek mümkün hale gelecektir. Bu sayede uzun zamanlar boyunca vücudunda ortaya çıkmış selülit görünümünden şikayetçi olan ve en iyi çözümleri nasıl elde edebileceğini bilemeyen kadınlar, konusunda uzman isimlerin yapacakları seanslar ile beraber istedikleri görüntüye sorunsuzca ulaşmış olacaklardır.

EMTONE Çalışma Prensibi

Selülit görünümünün ortadan kaldırılması adına yapılmakta olan EMTONE seansları esnasında şok dalga enerjisi ve Monopolar Radyofrekans birlikte kullanılmaktadır. Bu sayede de selülitin ortaya çıkmasına neden olan etkenler bastırılmayacak, ana nedenlerin tedavi edilmesi sağlanacaktır. Çünkü etkenleri bastırmak demek, bir süre sonrasında tekrardan selülit görünümünün ortaya çıkması anlamına gelecektir. Uygulamanın yapılmasından sonra yalnızca selülit olan yerlerde etki görülmeyecektir. Bununla birlikte derin dokuda da iyileşme ortaya çıkacaktır. Seans esnasında yapılan işlemlerin ne kadar etkili sonuçları beraberinde getirdiği, işlemler hakkında yapılan araştırmalar esnasında ortaya çıkan somut kanıtlar ile de kadınlara sunulmaktadır. Böylece kadınlar hiçbir şekilde dokularına zarar vermeyecek bu işlem sonrasında arzu ettikleri görünüme ulaşabileceklerdir.