Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-11-2020 11:37   Güncelleme : 24-11-2020 11:37

'Sen Çok Yaşa Öğretmenim' Terme Belediyesi'nden Anlamlı klip

Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında yayınladığı duygusal klip ile büyük beğeni topladı. Filmde, pandemi döneminde uygulanan uzaktan eğitime, bu dönemde büyük görev üstlenen öğretmenlere ve ailelere değinildi.

'Sen Çok Yaşa Öğretmenim' Terme Belediyesi'nden Anlamlı klip

Terme Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nünde öğretmenlere duygusal bir klip ile sürpriz yaptı. Sosyal medya üzerinden yayınlanan klibin çekimleri, ilçeye bağlı Bafracalı Köyünde birleştirilmiş sınıf olarak faaliyet gösteren ilkokulda yapıldı.

BAŞKAN KILIÇ DA ÖĞRETMENİYLE BULUŞTU
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç da İlkokul öğretmeni Berguzar Kalkan ile birlikte klipte bir araya gelerek, "sen çok yaşa öğretmenim" dedi.

Öğretmenlere böyle bir hediye vermek istediklerini ifade eden Başkan Kılıç, "Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımızı yetiştiren, vatan ve millet sevgisini öğreten, çağın gerektirdiği bilgi düzeyine ulaştıran öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı günü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz de belediye olarak öğretmenlerimize böyle bir klip hazırlayarak, onların yanında olduğumuzu hatırlatmak istedik. Pandemi sürecinde uzaktan eğitim için büyük gayret gösteren öğretmenlerimize böyle teşekkür etmek istedik" dedi.