Güncel
Giriş Tarihi : 14-06-2021 18:20   Güncelleme : 14-06-2021 18:20

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Öncelikle sertleşme hakkında yaşanan sorunun tedavi edilemediği durumlarda penis protezi yöntemi oldukça işlevsel olarak kullanılmaktadır. Kalıcı bir çözüm olarak sizlere sunulmaktadır. penis protezi aynı zamanda mutluluk çubuğu olarak da adlandırılmaktadır. 

Penis Protezi Neden Ve Nasıl Kullanılır?

Kalıcı ve net bir çözüm olarak kullanılan bu yöntem iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bu yöntemi tek parçalı ve üç parçalı olarak ikiye ayırabilmemiz mümkündür. Tek parçalı yöntemde: penis, kan ile şişirilerek bükülebilen silikon bir çubuğun entegre edilerek yapıldığı bir işlemdir. Üç parçalı yöntemde ise daha gelişmiş bir protez kullanılır. Daha gelişmiş ve daha iyi sonuçlar verdiği için genellikle üç parçalı penis protezi tercih edilmektedir. 

Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Ameliyatının riskleri oldukça azdır. Aynı zamanda tahmin edildiği kadar kan kaybı da gözlenmez. Genel olarak oldukça küçük bir cerrahi kesik yardımıyla karın dokusu ve penisin birleştiği yerin altından yapılmaktadır. Yapılan bu ameliyatta hiç doku alınmaz kan kaybı bu yüzden yok denilecek kadar azdır. Bu ameliyat gerçekleştikten sonra hastalar aynı gün içerisinde eve gidebilirler. Doktor kontrolünde hastanın bir gece gözetim altında tutulması istenirse hasta bir gece hastanede misafir edilebilir. Bu ameliyat sonunda hastalar kesinlikle cinsel açıdan bir problem yaşamazlar. Cinsel birleşmeden alınan zevki etkilemez. Böylelikle gönül rahatlığı ile ameliyat olunabilir. 

Sertleşme Sorunu Tedavisi Hakkında

Bu rahatsızlığın herkesin başına gelebileceği düşünülürse korkulacak ve endişe edilecek bir durum olmadığı anlaşılabilir. Sertleşme sorunu yaşayan herkes sertleşme sorunu tedavisi alabilir. Böylelikle eskiden olduğu gibi cinsel birleşmeden zevk almaya devam edilebilir. Sertleşme sorunu genellikle ileri yaşlarda görülse de genç erkeklerde bu sorun ile karşı karşıya kalabilirler. Aynı zamanda fizyolojik bazı nedenlerden dolayı hastalar bu durum ile karşı karşıya kalabilmektedirler.

Sertleşme Sorunu Nedir?

Kısaca bahsetmek gerekirse bu sorun cinsel ilişkiye girmek istenmesine rağmen penisin yeteri sertliğe ulaşamaması durumudur. Aynı zamanda cinsel ilişkiye girildiğinde bu ilişki sürecini devam ettirecek sertliğin korunamaması durumu olarak da bilinmektedir. Veya bu durumlardan farklı olarak penis sertleşmesi hiç gerçekleşmez. Bu durumlarda sertleşme sorunu tedavisi alınabilir. Sertleşmenin olmaması bazen iktidarsızlık olarak da adlandırılabilir.

Özetleyecek olursak, cinsel istekliliğin olmasına rağmen penisin yeteri sertliğe ulaşamaması veya bu sertliği yeteri kadar sürdürememesi sertleşme sorunu olarak adlandırılır. Ve bu durumu yaşayan hastaların sertleşme sorunu tedavisi almaları önerilmektedir. Bu tedavi sayesinde hastalar cinsel hayatlarına eskisi gibi devam edebilmektedir. Detaylı ve güvenilir bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz: https://www.andromed.com.tr/sertlesme-sorunu-tedavisi-ve-penis-protezi