Magazin
Giriş Tarihi : 24-09-2021 12:45   Güncelleme : 24-09-2021 12:45

Sezer Çiftinin Mutlu Günü

Samsun Etik Haber Genel Koordinatörü Gazeteci Sezer Sezer ile gazeteci eşi Gül Su Sezer'in bebekleri Nur Sima hayata 'Merhaba' dedi.

Sezer Çiftinin Mutlu Günü

Samsun'da gazetecilik mesleğini icra eden gazeteciler Sezer Sezer ve Gülsu Sezer çifti 3 Ekim 2020 tarihinde Atakum Belediyesi Nikah dairesinde gerçekleştirilen nikah töreni ile dünya evine girmişlerdi. Sezer çifti Doğum Uzmanı Dr. Ayşe Zehra Özdemir'in kontrolünde Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilen operasyon sonucu bebekleri Nur Sima Sezer'e kavuştu.

İlk çocuğuna kavuşan baba Sezer, "Çocuk sahibi olmak dünyadaki hiç bir mutluluğa benzemiyor. Şükürler olsun hem anne hem de bebeğin durumu çok iyi. Doğum öncesi, doğum esnasında ve doğumdan sonra göstermiş olduğu yakın ilgiden sonra doktorumuz Ayşe Zehra Özdemir ve ekip arkadaşları başta olmak üzere, göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı 19 Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ve Samsun 19 Mayıs Fakültesi yönetimi ile tüm çalışanlara teşekkür ederiz" dedi.

Anne Sezer ise, "Çok mutluyuz. İlk çocuğumuz sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Bu mutlu günümüzde bizzat gelerek, telefon ederek, mesaj çekerek ve çiçek göndererek mutlu günümüzü paylaşan tüm eş dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Doktorumuz Ayşe Zehra Özdemir ve tüm ekibine göstermiş oldukları yakın ilgiden doları teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.