Spor
Giriş Tarihi : 23-02-2021 11:18   Güncelleme : 23-02-2021 11:32

Şimşekler Grubu dev Samsunspor bayrağı astı! Bayrakları asın şampiyonluk geliyor

Şimşekler Grubu Başkanı Volkan Altun, "Bizler şampiyonluğa inandık. Ve bu inancımızın göstergesi olarak Lise Caddesi'ne dev Samsunsporumuzun dev bayrağını astık. Bu heyecanın ve gururun tüm Samsun ile ilçelerimize kadar yayılmasını istiyoruz.

Şimşekler Grubu dev Samsunspor bayrağı astı! Bayrakları asın şampiyonluk geliyor

Yılport Samsunspor taraftarları şampiyon ateşini yaktı. Son kazanılan İstanbulspor karşılaşmasının ardından Şimşekler Grubu üyeleri, Samsun'un en işlek caddesine dev Samsunspor bayrağı astı. Kalabalık bir grupla bayrağın asılacağı lise caddesine gelen kırmızı beyazlı taraftarlar, asma işlemini tamamlanmasının ardından onlarca meşale yakarak 'ŞAMPİYON SAMSUNSPOR' tezahüratlarında bulundu. Caddeden geçen araçlarda taraftarların bu coşkusuna kornalarla destek verdiler. 

HER ZAMAN GURUR DUYDUK 

Şimşekler Grubu Başkanı Volkan Altun, "Bizler şampiyonluğa inandık. Ve bu inancımızın göstergesi olarak Lise Caddesi'ne dev Samsunsporumuzun dev bayrağını astık. Bu heyecanın ve gururun tüm Samsun ile ilçelerimize kadar yayılmasını istiyoruz. Samsunsporlu olmaktan her zaman büyük onur ve gurur duyduk. İnşallah sezon sonunda Süper Lig'de bir daha düşmemek üzere yerimizi alacağımıza inancımız tam" diye konuştu.