Güncel
Giriş Tarihi : 31-08-2021 19:34   Güncelleme : 31-08-2021 19:34

Skinceuticals

Skinceuticals

Birçok cilt sorunu için uygun ürünler bulunduran Skinceuticals alanında öncü bir marka olarak öne çıkar. Kapsamlı ürünleri ile her cilt tipi için mükemmel cilt bakım fırsatları sunar. 1997 yılından bu yana cilt bakım ürünleri alanında birbirinden farklı ürünleri kullanıcılar ile buluşturur. Hem kozmetik hem de farmasötik özellikleri bünyesinde bulunduran ürünleri bulunur.

Yetkili eczaneler üzerinden satışı yapılan ürünlere, sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yetkili uzman doktorlar tarafından hazırlanan ürünler, cilt sorunları alanında kesin çözümler elde etmenizi sağlar. Dermatologlar ve estetik cerrahlar tarafından önerilen markanın ürünleri, etkili bileşenlere sahiptir. 25 ülkede satışı yapılan markanın ürünleri, dermokozmetik alanında oldukça yaygın kullanılır.

Skinceuticals Ürün Çeşitleri

Ürünler ilk aşamalarından son aşamalarına kadar uzmanların gözetiminde hazırlanır. Formülü temiz içeriklere sahiptir. Kullanımı esnasında alerjik bir reaksiyon göstermez. Hassas ciltlerin de kullanımı için uygundur. Ürünlerin tümü küçük gruplar halinde satılır. İdeal etkiyi ve tazelik hissini tüm marka ürünlerinde bulmanız mümkündür.

Skinceuticals ürün çeşitlerine https://www.kozmela.com/skinceuticals adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.