Şok Dalga Tedavisiyle Yüksek Cinsel Performans Mümkün

Tarihin en eski çağlarından günümüze cinsellik hep önemli olmuştur. Erkeklerde cinsel yaklaşım hep gücün simgesi olmuştur.

Şok Dalga Tedavisiyle Yüksek Cinsel Performans Mümkün

Tarihin en eski çağlarından günümüze cinsellik hep önemli olmuştur. Erkeklerde cinsel yaklaşım hep gücün simgesi olmuştur.  Çok eşlilik, onlarca çocuklu aileler, aslında gücün cinsel olarak ifade edilemeye çalışılmasından kaynaklı. İlkel yaşamdan kent yaşamına geçişlerde, sanatın her dalında ve hemen hemen her çağda ve toplumda cinsel objeler, verilen önemin göstergeleri. Üstelik günümüz toplumundaki kadar yasak değil. Günümüzde de özellikle erkeklerde yüksek performansa sahip cinsel yaşam için bitkisel ürünler yâda alternatif tedavilerin yoğun talep gördüğünü biliyoruz.

Alternatif tedaviler yâda bitkisel tedavilerin, uzman kontrolü olmadan uygulanmasının ciddi riskleri olduğunu bilmenizi isteriz. İnsan vücudu her ne kadar benzer olsa da her tedavi, her uygulayan için aynı fizyolojik etkileri göstermez. Bu nedenle modern tıbbın gelişen teknolojiyle birlikte, klinik olarak kanıtlanmış tedavilerini tercih etmenin daha sağlıklı ve akıllıca olacağını belirtmeye gerek yok sanırım.

Şok Dalga Tedavisiyle Yüksek Performans Nasıl Sağlanıyor?

ESWT/EDSWT Şok Dalga Tedavisi, herhangi bir yan etkisi olmayan, ağrı yaratmayan, komşu organlara zararı olmayan,  anesteziye ve hastanede yatışa gerek duyulmayan, diğer hastalıklarla (kalp ve damar hastalıkları, hipertansiyon vb) ve sürekli kullanılan ilaçlarla etkileşimi olmayan, işlem sonrası hastanın rahatlıkla günlük hayatına devam edebildiği yeni nesil bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, Sertleşme Sorunu tedavisi için oldukça etkili bir çözüm sunuyor. Şok Dalga Tedavisindehasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları uygulanmaktadır. Seanslar 15 ile 20 dakika sürmekte ve seans başına 3000 atım yapılmaktadır.  Hafif ve orta şiddetli hastalarda 6 seans, ağır derece hastalarda 12 seans uygulanmaktadır.

Tedaviyi gören hastada, sertleşme sorunu için çözüm üretilirken, aynı zamanda daha kaliteli bir cinsel yaşamın da kapısı aralanmış oluyor.  Hasta tarafından hissedilmeyen düşük enerjili akustik şok dalgaları, penisteki kılcal damarlara etki ederek, penise daha fazla kan pompalanmasını sağlıyor. Bu durum penisteki kılcal damarların iyileşmesi için tıbbi olarak olanak sağlarken, uzun ve kaliteli birleşme için penisin yeterli sertliği kazanması sağlanmış oluyor. Tedaviyle birlikte uzun yıllar kaliteli ve mutlu bir cinsel yaşam sizi bekliyor.

Şok Dalga Tedavisi Uygulayan Tedavi Merkezleri

Asta Medikal tarafından yapılan anlaşmalarla hizmet veren tedavi merkezleri, ülkemizde yirmiden fazla noktada, bulundukları illerde tanmış ve başarılı üroloji uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve size en yakın tedavi merkezinde randevu oluşturabilmek için www.astamedikal.com    web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz. 

 

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı Üssü davasında flaş gelişme
Akıncı Üssü davasında flaş gelişme
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Verilen sözler tutulmazsa gereken adımları atmaya başlayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Verilen sözler tutulmazsa gereken adımları atmaya başlayacağız