Samsun Haber
Giriş Tarihi : 17-06-2019 16:33

SU ZAMMI SAMSUN'U KARIŞTIRDI

Samsun'da su ve ekmek zamlarına karşı Samsunluların haklarını korumak üzere muhalefet parti yönetici ve temsilcileri bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular. 

SU ZAMMI SAMSUN'U KARIŞTIRDI

ULAŞIM ZAMMI SIRADA
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından peşpeşe yürürlüğe konulan su ve ekmek zammına karşı Samsun Halkının haklarını korumak üzere İyi Parti, Adalet Partisi, Emek Partisi, Saadet Partisi Yönetici ve temsilcileri Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanlığında bir araya gelerek ulaşım zammının da sırada olduğunu belirtiler.

KÖTÜ YÖNETİM FATURASI
Bu zamların geri alınarak Samsun Halkına rahat bir nefes aldırılması konusunda fikir alışverişinde bulunan muhalefet partileri yönetici ve temsilcileri, son yirmi yıldır Samsun Büyükşehir Belediyesinin ve bağlı iştiraklerinin kötü yönetilmesinin faturası Samsun Halkına yüklenemez görüşünü dile getirdiler.

İMZA KAMPANYASI YAPILACAK
Samsun Halkının daha iyi bir yönetime layık olduğunu söyleyen muhalefet partileri halkın bilgilendirilerek zamların geri çekilmesi için önümüzdeki günlerde imza kampanyası da dahil, yasal ve demokratik tüm hakların kullanılacağı bildirildi.

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİNDE ARBEDE
Bu arada bugün Samsun Büyükşehir Belediyesi toplantısına giden Halkevi üyeleri su zammını protesto etmek isterken protesto sırasında büyükşehir görevlileri ve Halkevi üyeleri arasında arbede çıktı. Gerilimli dakikaların yaşandığı arbede de 'Su zammı geri çekilsin' şeklinde sloganlar atıldı.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA