Spor
Giriş Tarihi : 16-05-2020 19:03   Güncelleme : 16-05-2020 19:03

Süper Lig'de 6'ıncı şampiyon kim olur? Taraftar cevabını verdi: Samsunspor

Bursaspor'un 2010 şampiyonluğunun 10.yıldönümü nedeniyle twitter'da ciddi takipçi sayısına erimiş olan 2.Lig hesabının düzenlediği Süper Lig'in 6'ncı şampiyonu kim olur ? anketinden 'Samsunspor' çıktı.

Süper Lig'de 6'ıncı şampiyon kim olur? Taraftar cevabını verdi: Samsunspor

Bursaspor'un 2010 şampiyonluğunun 10.yıldönümü nedeniyle twitter'da ciddi takipçi sayısına erimiş olan 2.Lig hesabının düzenlediği Süper Lig'in 6'ncı şampiyonu kim olur ? anketinden 'Samsunspor' çıktı. Türkiye'nin dört bir yanından sporseverlerin de oy kullandığı ankette kırmızı beyazlı taraftarlar, bu platformda da etkisini gösterdi. Bursaspor'u Türkiye şampiyonluğuna taşıyan Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'da kendisine ait twitter hesabından Bursaspor'un 10.yıldönümü hakkında bir mesaj yayımladı. 

SAĞLAM'DAN KUTLAMA MESAJI
Kırmızı beyazlı ekibin başarılı teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın twitter hesabından yayımladığı o mesajda şu ifadelere yer verildi; Türk futbol tarihinin en büyük başarılarından biri olan Bursaspor'un 2010 şampiyonluğunun 10.yıldönümünde büyük zaferde emeği olan herkesi rahmetli İbrahim Yazıcı başta olmak üzere saygı ve minnetle anıyorum."