Spor
Giriş Tarihi : 13-06-2019 16:03   Güncelleme : 13-06-2019 16:16

Taha'ya yakın takip

Bu sezon güçlü bir kadro kurmak isteyen Samsunspor yükseliş sezonunda flaş transferlerle lige girmek istiyor. Teknik Direktör sorununu İrfan Buz'la çözen kırmızı beyazlı ekibin transfer listesinde ise geçtiğimiz sezon Keçiörenspor'da başarılı bir sezon geçiren 30 yaşındaki başarılı forvet Taha Balcı'da bulunuyor.

Taha'ya yakın takip

Samsunspor, şampiyon Keçiörengücü’nün forveti Taha Balcı’yı büyüteç altına aldı. Ankara ekibinde başarılı bir geçiren ve attığı gollerle takımını bir üst lige taşıyan 30 yaşındaki oyuncu ile ilgili çalışmaların başlatıldığı iddia edildi. Taha Balcı ile ilgili nihai kararı takımın yeni teknik direktörü İrfan Buz’un vereceği öğrenilirken; oyuncunun resmi teklif gelmesi durumunda Samsunspor’da oynamayı istediği de sızan bilgiler arasında.

ÖNCELİK GİDECEK OYUNCULAR

Taha Balcı’nın yanı sıra Tuzlaspor’un forveti Murat Yılmaz ile de ilgilenen kırmızı beyazlı ekibin yakın bir dönemde kadrosuna katmak istediği oyuncularla görüşmelere başlayacağı açıklandı. Ancak önceliğin şişkin olan kadronun ideal sayıya indirilmesi. Bunun içinde teknik direktör İrfan Buz ve ekibinin yoğun bir tempoda çalıştığı öğrenildi. Kırmızı beyazlı taraftarlar, gündeme gelen Taha Balcı ve Murat  Yılmaz’ın transferlerinin gerçekleşmesinin takıma büyük katkı sağlayacağı yönünde sosyal medyada görüş bildiriyor.