Advert
Advert

TAN CANBAY: SEÇİMLERİN FLAŞ PARTİSİ OLACAĞIZ

İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tan Canbay, Atakum, Canik, Tekkeköy ve Bafra'da ilçe teşkilatlarını gezdi.

TAN CANBAY: SEÇİMLERİN FLAŞ PARTİSİ OLACAĞIZ

PARTİMİZ BÜYÜK TEVECCÜH GÖRÜYOR

İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Tan Canbay, seçim çalışmaları kapsamında Atakum, Canik, Tekkeköy ve Bafra ilçe teşkilatlarını gezerek ilçe başkanlarından çalışmalar hakkında bilgi aldı. İyi Parti'nin her ilçede büyük bir teveccüh görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Canbay; 'Gittiğimiz her ilçede halkımızın partimize olan ilgisi beni son derece memnun etti. Gerek ilçe başkanlarımızın gerekse milletvekili aday adaylarımızın kalitesi İyi Parti'ye olan sevginin bir tezahürüdür.' dedi.

ANKETLERDE OYLARIMIZ YÜKSELİYOR
Hem Samsun'da hem Türkiye genelinde çok ciddi bir oy alarak seçimlere damga vuracaklarını belirten Canbay, 'Genel merkezimizin yaptığı son anketlerde partimizin oyları ülke genelinde % 30 seviyelerine gelmiştir. Milletvekili adaylarımızın belli olmasının ardından saha da çok daha farklı olacağız. Genel Başkanımız Meral Akşener'e halkın ilgisi ve sevgisi gün geçtikçe büyüyor. Bizler de bu sorumluluk duygusuyla hareket ederek 24 Haziran seçimleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret edeceğiz.' diye konuştu.

İŞSİZLİK ÜLKEMİZİN 1. MESELESİ
İyi Parti'nin Samsun'da çok ciddi bir oy potansiyeline sahip olduğunu sözlerine ekleyen Canbay, 'Samsun, Karadeniz'in incisi olan bir şehir. Buna rağmen yatırım ve üretim konusunda yeterli desteği alamadığı için işsizlik hat safhada. Türkiye'nin bugün baktığımızda en büyük sorunu işsizlik. Biz iktidara geldiğimizde en önemli konularımızın başında olan işsizlik sorununu çözmek olacak. Ben bir iş adamıyım ve ciddi bir tecrübeye sahibim. İşsizlik sorununun ülkemizi nasıl kavurduğunu en iyi bilenlerdenim.' şeklinde konuştu.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dizel devri kapanıyor
Dizel devri kapanıyor
Soylu: Hiçbir şey için icazet almıyoruz
Soylu: Hiçbir şey için icazet almıyoruz