Spor
Giriş Tarihi : 25-01-2022 16:47   Güncelleme : 25-01-2022 16:47

TARAFTARDAN MELUNOVİC'E TEPKİ

Geldiği günden beri Yılport Samsunspor'a hiçbir katkı sağlamayan, ancak parasını son kuruşuna kadar alan Alen Melunovic'e taraftardan büyük tepki var.

TARAFTARDAN MELUNOVİC'E TEPKİ

Yılport Samsunspor'a sezon başında gelen ve sakatlıkları nedeniyle bir türlü kadroya giremeyen Sırp forvet oyuncu Alen Melunovic'in takımdan ayrılması için taraftarlar isyan bayrağı açtı. 

Taraftar gruplarının ortak yazılı açıklamasında, Melunovic istenmeyen adam ilan edilerken, bir an önce takımdan ayrılması istendi. Samsunspor Taraftar Gruplarının Melunovic'le ilgili ortak açıklamasında şu görüşlere yer verildi: 

BAŞKANIMIZI VE BİZİ ÜZÜYOR
"Bir haftalık idman programından sonra önce dizini sonra belini ve ayaklarını bahane ederek sadece düz koşu ve yürüyerek 6 ayı geçiren, tedavi programına uymayan, şehrimizi tatil yöresi gibi gören, gününü gün eden Alen Melunovic'i istemiyoruz. İyi niyetle takımın hocası ve menajere güvenerek transferine izin verilen, tüm yasal haklarını ödemekten kaçınmayan başkanımızın tekliflerine kapısını kapatıp, adeta çözümsüzlük üzerine sinsi planlar yapan maksatlı oyuncuya, sabrımızı taşırma diyoruz. 

SON KEZ UYARIYORUZ 
Süresiz kadrodışı bırakılmasına, takımdan ayrılması için alternatifler sunulmasına ve hatta başka transfer teklifleri olmasına rağmen inatla Samsun'da tatil yaparcasına bekliyor. Bakıma katkıda bulunamayacağını bile bile, kerhen idman pragramına devam ediyor. Böyle zihniyetli futbolculara bu zaman kadar gerekli tepkimisi gösterdik ve göstermeyede devam edeceğiz. Melunovic'in bu amaçlı tavrına razı göstermiyoruz ve gereğini yapmasını bekliyoruz."