Advert

TARAFTARLAR ADINA PANKART AÇTI... SAMSUN O'NU SEVİYOR!

Terör bölgesi Tunceli'de 3 yıl Valilik yaptıktan sonra 6 ay önce Samsun'a atanan Samsun Valisi Osman Kaymak'ı Samsunlular bağrına bastı. 7'den 70'e herkesin beğendiği Kaymak, özellikle Samsunspor'a verdiği anlamlı destekle Samsunluların sevgilisi oldu.

TARAFTARLAR ADINA PANKART AÇTI...  SAMSUN O'NU SEVİYOR!

O, İÇİMİZDEN BİRİ

Tunceli'de 3 yıllık Valilik görevinin ardından geçtiğimiz temmuz ayında Samsun Valiliğine atanan Osman Kaymak, kısa dönemde Samsunluların sevgilisi oldu. Babacan tavrı ve Anadolu insanının tüm özelliklerini üzerinde barındıran Kaymak, çalışkanlığının yanında futboldan çok fazla anlamadığını söylemesine rağmen 'Bu şehrin mutluluğu benim mutluluğumdur' parolasıyla önce Samsunsporlu taraftarların gönlünü fetetti, sonrasında ise tüm Samsunluların sempatisini kazandı.

KIRK YILLIK SAMSUNLU
Samsunluların en çok konuştuğu ve takdir ettiği isimlerin başında gelen Samsun Valisi Osman Kaymak, Bayburtlu olmasına rağmen 40 yıllık Samsunlu gibi içten ve samimi kişiliğiyle dikkat çekerken, Samsun'a yapılması gereken yatırımları da büyük bir dikkatle takip ediyor. Samsunluluk ruhunun şehirde var olduğunu her platformda dile getiren Kaymak, Samsun'un kalkınması, gelişmesi ve büyümesi için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini ifade etmekten geri kalmıyor.

ADINA PANKART AÇILDI
Samsun'da bugün oynanan Samsunspor-Manisaspor maçında taraftarlar tarafından adına ilk kez pankart açılan vali olarak tarihe geçen Osman Kaymak'ın özellikle Samsunspor'un küme düşmesine kesin gözüyle bakılırken, başlattığı yardım kampanyasıyla 53 yıllık kulübü yeniden ayağa kaldırması ve Samsunspor'a ciddi bir maddi kaynak sağlaması da Samsun'un en çok konuştuğu konuların başında geliyor. Kaymak'a olan sevgi büyüyerek devam ederken, başarılı bürokrat Samsun'da tarih yazmaya devam ediyor.

Haber: Meydannet.comSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi