Spor
Giriş Tarihi : 23-12-2020 20:00   Güncelleme : 23-12-2020 20:05

Tartışmalara Soner Soykan noktayı koydu!

Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan, ''En kısa sürede Güven Gümüşdağ hocamızında posterini 19 Mayıs Stadyumuna asacağız. Kendisi hem Samsunspor hemde Samsun amatörü için çok değerli bir insandı'' dedi.

Tartışmalara Soner Soykan noktayı koydu!

Samsunspor kamuoyunu son günlerde tartışmalara neden olan konuya Yılport Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan noktayı koydu. Beypiliç Boluspor maçında geçtiğimiz haftalarda hayatlarını kaybeden Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Erkanat ile Samsunspor'un efsanevi futbolcuları Adem Kurukaya ile Kemal Dikmen'in dev posterleri asılmıştı. Kırmızı-Beyazlıların sergilediği bu vefa örneği ise taraftarlar tarafından büyük takdir toplamıştı. 

GEREKEN YAPILACAK

Ancak korona virüs nedeniyle yine hayatını kaybeden ve geçmişte Samsunspor altyapısında görevler üstlenen ve Samsun amatörüne büyük emeği bulunan Antrenör Güven Gümüşdağ'a neden yer verilmediği tartışma konusu olmuştu. Tartışmalara noktayı koyan Genel Müdür Soner Soykan, ''Altında bir art niyet aranmasın. Acımız ve yaşadığımız kötü günler sonrası böylesi bir eksikliğimiz oldu. Güven hocamızda hem Samsunspor için hemde Samsun amatörü için değerli bir insan. En kısa sürede onun posteride tribündeki yerini alacak'' dedi.