Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2021 19:57   Güncelleme : 04-07-2021 19:57

Tarzınıza Uygun Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri yaz aylarının olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alır.

Tarzınıza Uygun Erkek Güneş Gözlükleri

Bu gözlükler yaz aylarında yoğun olarak kullanılan aksesuarlar olsalar da hem yaz aylarında hem de kış aylarında günlük şıklığınızı ve tarzınızı tamamlamak için kullanılır. Erkekler için özel olarak erkek yüz hatlarına yakışacak ve bu yüz hatlarını ön plana çıkartacak şekilde tasarlanan bu aksesuarların marka ve modelden modele değişen çok geniş ürün çeşitleri bulunur. İster optik ister güneş gözlüğü olsun tüm gözlükleri seçerken kendi yüz hatlarınıza uygun olan erkek güneş gözlükleri modelleri tercih edebilirsiniz. Gözlüklerin çerçeveli, çerçevesiz, büyük ya da küçük, renkli camları olan oldukça farklı modelleri bulunur.

Erkek Güneş Gözlükleri Modelleri

Erkek güneş gözlüğü modelleri genelde yuvarlak, uzun ince ya da küçük veya büyük yüz hatları olan farklı yüz özelliklerine uygun olacak şekilde farklı büyüklüklerde ve özelliklerde üretilir. Her model kendisine has özelliklere sahip olur. Ama çoğunlukla yaz aylarında kullanılmak için tasarlanan güneş gözlüklerinin camları güneş ışığını kıracak ve gözü güneşten koruyacak şekilde polarize camdan üretilir. Özel camları olan bu gözlükleri kullanarak günlük hayatta daha kaliteli görebilir ve araba kullanırken ya da tatile giderken dışarıda bu aksesuarları kullanabilirsiniz. Eğer küçük yüz hatlarınız varsa daha küçük cam ve çerçevesi olan modelleri, kemikli ve büyük bir yüz hattınız varsa da daha büyük ve çerçevesi kalın olan güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Erkek güneş gözlüğü fiyatları genel olarak marka ve model bilgi üzerinden fiyatlandırılır. Gözlüklerin markası ve modeli değiştikçe fiyatları da değişebilir. Pilot güneş gözlüğü gibi popüler güneş gözlüğü modelleri erkek kullanıcılar arasında daha popüler olan modeller olduğu için bu modeller genelde daha yüksek fiyata satılabilir. Kalın çerçevesi olmayan ya da küçük tasarımı olan modeller, büyük ve gösterişli gözlük modellerine nazaran daha düşük fiyatlara satılır. İkonik tasarımı olan ve özel tasarım modeller marka bilgisine de bağlı olacak şekilde farklı olacak şekilde farklı fiyat aralıkları üzerinden satılır. Alışverişlerinizde Cimri.com’daki fiyat filtresi özelliğini kullanarak bütçenize uygun modelleri bulabilirsiniz.