Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2019 16:46

TatilCity.NET'den fırsatlar şehrine davet!

20 yıldır turizm sektöründe yer alan Tatil City alanında kaliteli ve müşteri memnuniyetine verdiği önemli hizmet vermeye devam ediyor.  Müşterilerini ucuz uçak biletiyle İstanbul’dan İzmir’e uçuruyor.

TatilCity.NET'den fırsatlar şehrine davet!

Kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışıyla hizmet sunan Tatil City aynı zamanda bir IATA üyesidir. Ülkemizin bütün tatil şehirlerine sizleri ulaştırırken yurt dışında bulunan en güzel rotalarla da buluşmanızı sağlıyor. Siz hayal edin Tatil City gerçekleştirsin.

Gerek kültür turlarıyla gerekse yaz ve kış tatil planlarınızda Tatil City yanınızda… Bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Muğla’nın en güzel koylarını, plajlarını görmek ve masmavi denizinde yüzerek mükemmel bir tatil geçirmek istemez misiniz? Tatil City, Bodrum, Marmaris, Datça…vb en güzel rotalara, sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı ve huzurlu bir şekilde tatil yapmanızı sağlıyor.

Piyasada bir çok turizm şirketi bulunmaktadır. Ancak önemli olan güven duyabileceğiniz, legal kurallar doğrultusunda faaliyet gösteren şirketlerle anlaşmak gerekir. Tatil City sizlere tatil planlarınız konusunda yardımcı olacak, profesyonel ve uzman ekibiyle birlikte düzenli koordinasyon sistemine sahip bir firmadır. Paket turlarda düzenleyen firma aynı zamanda gideceğiniz şehir içinde ki ulaşımınızı sağlamak içinde rent a car şirketleriyle ortak çalışmalar içerisindedir. Siz havaalanına iner inmez anlaşmalı olduğu rent a car firması sizi otelinize bırakacaktır. Tatil City ile birlikte tatil süreniz boyunca hiçbir mağduriyet yaşamayacaksınız.

Yurt dışı gezilerinizde ise vize işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuca bağlamaktadır. Aynı şekilde ucuz yurt dışı bileti de sağlamaktadır.

Tatil City imkansız denilen tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sizlere ucuz bilet bulmak için resmi ve özel bütün havayolu şirketlerinin platformlarını tarıyor ve uygun olan bileti sizlere sunuyor. Bununla da kalmıyor kaliteli ve en güzel otellerde ucuz tatil geçirmeniz için tüm olanakları sağlıyor.

Tatil planlarınızın yanında iş seyahatlerinizde de gerekli tüm planlarınızı hayata geçirmeniz için gereken tüm imkanları önünüze seriyor.

Tatil planlarınızı gerçekleştirirken sosyal, ekonomik ve bürokratik hiçbir sorun yaşamamanız için çalışmalarını sistematik bir şekilde hazırlıyor.

Tatil City’le Edirne’den Kars’a üstelik en ucuz bilet ve paket tur konseptiyle sizleri  ucuz tatil fırsatları sunarak buluşturuyor.

Tatil City  huzurlu ve garantili tatilin tek adresi…