Advert
Advert
Advert

Tekin: Hangi başarı? Belediyeler borç batağında

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, ''31 Mart seçimleri para ve yüreğin karşı karşıya geldiği seçimler olacak. Samsun halkı bu seçimlerde yüreğini ortaya koyup AK Parti'ye sıkı bir 0smanlı tokatı atacaktır'' dedi.

Tekin: Hangi başarı? Belediyeler borç batağında
Advert

İŞÇİNİN, ESNAFIN MAAŞI NEDEN ÖDENMİYOR?

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin Unkapanı esnafını gezdi, vatandaşlarla dertleşip sorunları dinledi. Samsun'da en büyük sorunların başında işsizlik ve hayat pahalılığının geldiğini ve Samsun'un hizmetler konusunda üvey evlat muamelesi gördüğünü söyleyen Tekin; ''Sayın belediye başkanları 'Şöyle başarılı olduk, böyle hizmetler yaptık.' diye hava atıyorlar. Hangi başarı? Neyin başarısı? Başta büyükşehir 
belediyesi olmak üzere hepsi borç batağında. İşçilerin maaşları ödenemez halde. Esnafa para ödenmiyor. Belediyeleri aldıkları günden bu yana neredeyse her belediyenin borcu on kat büyümüş. Başarı buysa vay bu milletin haline?'' dedi.

BELEDİYE İMKANLARI SINIRSIZ KULLANILIYOR

Belediyelerin imkanlarıyla seçim çalışmalarının yürütüldüğünü, kul hakkına sınırsız bir şekilde girildiğini söyleyen Tekin; ''Biz kendi imkanlarımızla seçim kampanyamızı yürütürken, bunlar belediyelerin her türlü imkanını fütursuzca kullanıp seçimlere giriyorlar. Bunun neresi adalet neresi kalkınmadır. Bu seçimler para ve yüreğin karşı karşıya geldiği ama milletimizin yüreğinin kazanacağı seçimler olacak. Bu asil millet 31 Martta gereken dersi sandıkta verecektir. Seçimleri halkımızın helal oylarıyla kazandığımızda belediyenin delikli kuruşunun hesabı halkımıza verilecektir. 3 dönem belediye başkanlığım döneminde haram yemedim, yedirmedim, halkın parasını çarçur etmeden başkanlık yaptım. Aynı anlayış devam edecek'' diye konuştu.



Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Askeri araç kaza yaptı: 1 şehit, 2 yaralı
Askeri araç kaza yaptı: 1 şehit, 2 yaralı
Devlet Bahçeli: Anket şirketleri atıp tutuyor
Devlet Bahçeli: Anket şirketleri atıp tutuyor