Spor
Giriş Tarihi : 14-05-2020 20:58   Güncelleme : 14-05-2020 21:03

Tempo giderek yükseliyor

Yılport Samsunspor, 18 Temmuz'da oynanacak maçlar öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor. Korona virüsü salgını gölgesinde başlayan antrenmanlarda kırmızı beyazlı oyuncuların, istekli ve hırslı çalışmaları gözlerden kaçmazken; yine aynı şekilde sosyal mesafe kuralına da dikkat etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

Tempo giderek yükseliyor

 Türkiye Futbol İkinci Ligi Beyaz Grup'ta şampiyonluğunu büyük ölçüde garantileyen Yılport Samsunspor, 18 Temmuz'da oynanacak maçlar öncesinde hazırlıklarını sürdürüyor. Korona virüsü salgını gölgesinde başlayan antrenmanlarda kırmızı beyazlı oyuncuların, istekli ve hırslı çalışmaları gözlerden kaçmazken; yine aynı şekilde sosyal mesafe kuralına da dikkat etmeleri dikkatlerden kaçmadı. Nuri Asan Tesisleri'nde ki bugünkü antrenman yaklaşık bir saat sürdü.

MORALLER YÜKSEK 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde ki antrenman öncesinde futbolculara korona virüsü hakkında bilgiler verildi. Konunun uzmanı isimler tesislerde teknik ekibinde içinde yer aldığı seminerde futbolcu ve kulüp personeline salgın hakkında bilgiler verdi. Öte yandan Bugün gerçekleştirilen idman pas çalışması ile ısınma ve ayak tenisinin ardından son buldu.