Spor
Giriş Tarihi : 22-05-2021 17:02   Güncelleme : 22-05-2021 17:15

Tesadüfün böylesi! Samsun'un maçı var Tramvay yok!

Samsunspor'un maçının olduğu bugünde SAMULAŞ tarafından tramvayların bir saatten sonra sadece Belediye Evleri'ne kadar çalışacağının duyurulması kırmızı beyazlı taraftarların büyük tepkisini çekti. Öte yandan Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir aracın arkasındaki o takımın logosu da taraftarın tepkisini bir kat daha artırdı.

Tesadüfün böylesi! Samsun'un maçı var Tramvay yok!

Samsunlu ve Yılport Samsunsporlu taraftarlar, sabah kalktıklarında SAMULAŞ tarafından sosyal medyada yer alan son derece ilginç bilgilendirme metnini okudu. O bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:  Tramvay İşletmemiz 22 Mayıs Cumartesi Günü Saat 16:00'dan Sonra Yurtlar-Belediye Evleri Arasında Hizmet Verecektir." ifadeleri kullanıldı.  Samsunspor'un maçı olduğu bir günde SAMULAŞ'ın tramvay güzargahı hakkında yaptığı bu duyuru oldukça manidar olarak yorumlandı. 

RESMİ ARAÇTA Kİ O TAKIMIN LOGOSU TEPKİ ÇEKTİ 

Kırmızı beyazlı taraftarlar, sosyal medyada bu durumu kınayan yüzlerce mesaj yayınlarken; twitter'da yine entrasan bir görsel daha sosyal medyaya düştü. Görselde Büyükşehir Belediyesi'ni ait bir aracın arkasında bir takımın logosunun yer aldığı görüldü. Kırmızı beyazlı taraftarlar, üst üste yaşanan bu durumun artıkr can sıkmaya başladığını belirten yorumlarını yine bu sayfanın altına yazdı. Samsun'da Samsunspor'a karşı yapılan bu davranış ve tutum kırmızı beyazlı camianın canını iyiden iyiye sıktı.