Spor
Giriş Tarihi : 29-05-2020 12:21   Güncelleme : 29-05-2020 12:21

TFF Ne Yapmak İstiyor?

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurul, Süper Lig'in geleceğiyle ilgili son kararını verirken; 2. ve 3. Lig'in başlama tarihleriyle ilgili olarak şu ana kadar net bir ifadenin kullanılmaması kafalarda soru işaretine yol açıyor.

TFF Ne Yapmak İstiyor?

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, 2. ve 3.Lig müsabakalarının 18 Temmuz'da oynanacağı yönünde ki  açıklamasına ilk günden itibaren tepki gösteren Yılport Samsunspor'da dün teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan TFF'ye bir çağrı daha geldi. Yetkililerin 2.Lig'in başlama tarihiyle ilgili kararlarını bir kez daha gözden geçirmeleri gerektiğini; çünkü seneye 1.Lig'e yükselecek takımların kamp, transfer ve hazırlık dönemlerinde büyük sorunlar yaşanacağı görüşünde.  

18 TEMMUZ KARARI DEĞİŞTİRİLMELİ 

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam, TFF'nin verdiği kararı yeniden gözden geçirerek maç takvimi konusunda yeni bir güncelleme yapılacağına inanıyor. Bakalım Federasyon Başkanı Nihat Özdemir, özellikle kırmızı beyazlı ekibin bu tepkisine kulak verip; verdiği hatalı karardan dönecek mi ? Yılport Samsunspor Kulübü yetkililerinin, konunun takipçisi olacaklarını ve kararın yeniden gözden geçirilmesini sağlamak için çalışmalarını hukuksal olarak da sürdürdükleri ifade edildi.