Spor
Giriş Tarihi : 02-05-2021 13:28   Güncelleme : 02-05-2021 13:28

TFF'den çifte standart

Sokağa çıkma yasağına rağmen Adana Demirspor ve GZT Giresunsporlu taraftarların stada girmelerine müsade edilirken; Samsunsporlu taraftarların ise stada yaklaşmalarına dahi müsade edilmemesi kafaları karıştırdı.

TFF'den çifte standart

Koronavirüs salgınının önüne geçmek için devlet bir dizi yasaklama getirdi. Buna rağmen GZT Giresunspor ve Adana Demirspor taraftarları, stadyuma akın ettiler. Her iki stadyumda da binlerce kişi sosyal mesafe ve maske kuralını hiçe sayarak takımlarına destek verdiler. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ve maçlarda gözlemci olarak görev yapanlar tüm bu yaşananları görmezden geldi. 

ADANA VE GİRESUN'DA YASAK YOK MUYDU ?

Adana Demirspor ve Giresunspor maçlarında yaşanan bu skandal görüntülere rağmen iki rakibi gibi şampiyonluk şansı yüksek olan Yılport Samsunspor'da ise sokağa çıkma yasağına tam anlamıyla uyulması ve tribünlerde görevlilerin dışında hiçbir futbolseverin olmaması ise kamouyu tarafından gözlerden kaçmadı. Bakalım TFF önümüzdeki hafta sonu ligde oynanacak son maçlarda yine malum iki takımın seyircilerine deplasmanda olmalarına rağmen giriş izni verecek mi ?