Güncel
Giriş Tarihi : 16-10-2020 13:49   Güncelleme : 16-10-2020 13:49

Thodex: Kripto Para Borsasından Dev Kampanya

Kripto para denilince akla Thodex gelmektedir. Kripto para ile ilgili işlemlerde ön plana çıkan ve pek çok ilki halen bünyesinde barındıran Thodex, şimdi de sansasyonel bir çekiliş ile karşımıza çıkmaktadır.

Thodex: Kripto Para Borsasından Dev Kampanya

Hem Kripto Para Hem Thodex Kazandırıyor

Thodex firması olarak günümüz dünyasında pek çok işlem internet ortamından gerçekleştirilmekte olduğunu biliyoruz. Öyle ki, şu aşamada para birimleri dahi değişmiş ve kripto para birimleri ortaya çıkmıştır. Kripto paralar herhangi bir ülkeye, bankaya ya da şirkete ait değildir. Özellikle yatırımcıların sıklıkla kullandığı ve giderek yaygınlaşan bu para birimini kısaca sanal döviz olarak adlandırmak da mümkündür.

Kripto para birimleri üzerinden işlem yapmak için oluşturulmuş çeşitli firmalar ve borsalar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ve en önemlisi Thodex firmasıdır. Eski adı Koineks olan Thodex ABD tarafından verilen ve global bir çapa sahip olan FinCen MSB lisansına sahiptir ve bu lisansa sahip ilk ve tek firma olma özelliğini korumaktadır. Ayrıca destek konusunda Türkiye rekoru halen Thodex üzerindedir. Halen destek süresini 2 dakikadan daha kısa bir sürede tutmayı başarmaktadır.

Thodex ailesine dahil olmanız aslında pek çok avantajı içeren bir dünyaya adım atmanız anlamına gelmektedir. Kolay ve avantajlı ticaret yapabilmeniz için Bitcoin ve 20’den fazla altcoini bünyesinde barındıran Thodex güvenilir bir kripto para borsasıdır. Thodex aracılığıyla Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve bunun gibi toplam 20 kripto para birimi üzerinden alım ve satım işlemi yapabileceğiniz gibi Affiliate programı ile davet ettiğiniz her arkadaşınız üzerinden komisyon geliri kazanabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi destek merkezi aracılığıyla 7 gün 24 saat kesintisiz yardım alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak şimdi de kripto yatırımlar ile çekilişler sayesinde harika ödüller kazanabileceksiniz.

Thodex’ten Büyük Kampanya : Porsche Panamera Çekişi

Thodex şimdi de sektördeki 4. yılını ve ABD kaynaklı FinCen MSB lisansını siz değerli kullanıcıları aracılığıyla kutlamak istiyor. Türkiye’nin ilk global lisanslı kripto para borsasından dev çekiliş kullanıcıları bekliyor. Thodex sektördeki 4. Yılı ve FinCen MSB lisansı şerefine çekiliş ile 1 adet Porcshe Panamera 4 ve yüzlerce hediye vermeye hazırlanıyor. İşte kampanya ile borsaya üye olan ve alım satım işlemlerini bu platform üzerinden gerçekleştiren kullanıcılara çekiliş ile verilecek hediyeler: 1 adet Porcshe Panamera 4, 100 adet Apple Watch, 50 adet Sony PlayStation 4, 30 adet iPhone 11, 30 adet Samsung S10, 50 adet Macbook Air ve 500 adet Thodex Hediye Kiti (Bluetooth hoparlör, mobil şarj aleti, defter-kalem seti, termos)

Siz de Porcshe Panamera 4 veya diğer yüzlerce hediyeden birini kazanmak için vakit kaybetmeden Thodex firmasının borsasına üye olun ve alım satım işlemlerini platform üzerinden gerçekleştirin. Hediye Thodex USA şirketi tarafından verilecek olup kazanan üyenin bulunduğu ülkede hediye teslim işlemi gerçekleştirilecektir. Üstelik çekilişe katılmak ve yatırım yaparak Porsche kazanmak oldukça kolay. Peki, çekilişe katılım koşulları nelerdir?

Kripto para ile Porsche kazanmak Thodex ile mümkün. Siz de belirtilen katılım koşullarını sağlıyorsanız vakit kaybetmeden çekilişe katılın. Çekilişe katılabilmeniz için elbette 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir ve 1 kişinin yalnızca 1 tane hediyeyi alabileceği unutulmamalıdır. Çekilişe katılım esnasında verilen bilgilerin doğru, güncel, yeterli ve ispatlanabilir olması katılımcının sorumluluğu altındadır. 3. seviye üyeliğini tamamlamış kullanıcıların 1 çekiliş hakkı, 10.000,00 TL veya 10.000,00 TL’ye eş değer olan kripto varlık ya da dolar hacmine ulaşan kullanıcıların 1 çekiliş hakkı, Affiliate sistemine kayıtlı 3. seviye üyeliğini tamamlamış ve aynı zamanda Thodex’e sistem aracılığıyla 5 yeni üye kazandıran kullanıcıların 1 çekiliş hakkı bulunmaktadır.

Bahsi geçen ikramiyelere dair vergi ve gümrük giderleri talihlinin bulunduğu ülkenin mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilecek olup kazanan tarafından karşılanacaktır. Thodex çekilişe katılan herkes bahsi geçen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/cekilis

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/market/BTC-TRY