Spor
Giriş Tarihi : 02-08-2021 18:09   Güncelleme : 02-08-2021 18:09

Tomane fırtınası

Geçen sezon başında büyük umutlarla kırmızı beyazlı ekibe transfer olan ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan ve takımından ayrı kalan Portekizli forvet, özellikle hazırlık maçlarında mücadelesi ve attığı şık gollerle tüm dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı.

Tomane fırtınası

Yılport Samsunspor'un yeni sezon öncesi yıldızlaşan isimlerinden biri Tomane oldu. Geçen sezon başında büyük umutlarla kırmızı beyazlı ekibe transfer olan ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan ve takımından ayrı kalan Portekizli forvet, özellikle hazırlık maçlarında mücadelesi ve attığı şık gollerle tüm dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Son oynanan Gençlerbirliği maçında zor pozisyonda olmasına rağmen attığı şık golle takımını galibiyete taşıdı. 

ŞİMDİ RAKİPLER DÜŞÜNSÜN 

Ciddi sakatlığı sonrasında sağlığına kavuşan Portekizli golcü sahaya tam performansını yansıtmaya başladı. Tomane'de yaşanan bu güzel gelişme camiada da yüzleri güldürürken; teknik direktör Mehmet Altıparmak ise tecrübeli santraforun bu sezon takıma büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Portekizli oyuncu, "Hocamızın oynatmak istediği oyun bana biraz daha uygun, verdiği öz güvende güzel" diye konuştu.