Spor
Giriş Tarihi : 16-11-2020 18:53   Güncelleme : 16-11-2020 18:53

Tomane kendini deniyor...

Her geçen gün iyileşme adına büyük adımlar atan Tomane'nin Cuma gününkü yapılacak kontrollerinden sonra maç kadrosuna alınıp alınmayacağı belli olacak.

Tomane kendini deniyor...

Yılport Samsunspor'da Tomane'nin Cumartesi günü deplasmanda oynanacak Giresunspor maçına yetişmesi için sağlık ekibi yoğun bir mesai harcıyor. Yıldız oyuncunun, son kontrollerinde önce Giresun maçına yetişmeyeceği açıklanmıştı; ancak sonraki günlerde kendini iyi hissettiğini sağlık ekibine bildiren Portekizli forvet, topla beraber antrenmanlara başladı. Her geçen gün iyileşme adına büyük adımlar atan Tomane'nin Cuma gününkü yapılacak kontrollerinden sonra maç kadrosuna alınıp alınmayacağı belli olacak. 

BOLİ, TUZLA'YA YETİŞECEK 

Öte yandan yine aynı sakatlıkla boğuşan bir diğer isim olan Kewin Boli'nin ise durumu daha henüz netlik kazanmadı. Tecrübeli stoperin şimdilik koşulara ağırlıtk verdiği; nadirde olsa topla beraber çalışmalara başladığı gelen bilgiler arasında. Kewin Boli'nn büyük olasılıkla Giresunspor maçının ardından içeride oynanacak Tuzlaspor karşılaşmasında takımda ki yerini alabileceği tahmin ediliyor. Kırmızı beyazlı taraftarlar ise her iki oyuncunun da kısa sürede takıma geri kazandırılmasını istiyor.