Spor
Giriş Tarihi : 04-11-2020 16:12   Güncelleme : 04-11-2020 16:12

Tomane ve Boli sahalara geri dönüyor

Üst adalelerinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle uzunca bir süredir takımdan ayrı kalmak zorunda kalan yıldız isimler Boli ve Tomane'nin önümüzdeki haftadan itibaren takımla beraber çalışmalara katılacağı açıklandı. Boli ve Tomane'den gelen sevindirici haber camiada yüzlerin gülmesine yol açtı.

Tomane ve Boli sahalara geri dönüyor

 Yılport Samsunspor'da uzun süren sakatlık döneminin ardından tedavileri tamamlanan Kewin Boli ve Tomane'nin sahalara dönüş tarihleri belli oldu. Üst adalelerinde yaşadıkları sorunlar nedeniyle uzunca bir süredir takımdan ayrı kalmak zorunda kalan yıldız isimler Boli ve Tomane'nin önümüzdeki haftadan itibaren takımla beraber çalışmalara katılacağı açıklandı. Boli ve Tomane'den gelen sevindirici haber camiada yüzlerin gülmesine yol açtı. 

GERİ SAYIM BAŞLADI

Kewin Boli ve Tomane'nin Altınordu maçının ardından takımla beraber antrenmanlara katılacağı ve performanslarındaki son duruma göre takımda forma şansı bulup bulmayacakları belli olacak. Bu konuda son kararı tekink direktör Ertuğrul Sağlam verecek. Öte yandan son haftalarda iyi bir çıkış yakalayan ancak; son oynanan Adana Demirspor maçında sakatlanan İlyas Kubilay Yavuz'un da tedbir amaçlı olarak Altınordu maçında oynayamayacağı büyük olasılıkla kesinlik kazandı.