Spor
Giriş Tarihi : 26-03-2021 18:56   Güncelleme : 26-03-2021 18:59

Tomane'de son durum

Yaşadığı uzun sakatlık döneminin ardından eski sağlığına kavuşan kırmızı beyazlı oyuncu, 3 Nisan'da oynanacak Tuzlaspor karşılaşmasında ilk 11 de oynamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Tomane'de son durum

Yılport Samsunspor'un Portekizli forveti Tomane, antrenmanlardaki başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Yaşadığı uzun sakatlık döneminin ardından eski sağlığına kavuşan kırmızı beyazlı oyuncu, 3 Nisan'da oynanacak Tuzlaspor karşılaşmasında ilk 11 de oynamasına kesin gözüyle bakılıyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, antrenmanlarda tecrübeli futbolcuyla yakından ilgilenmeyi de ihmal etmiyor. 

Kırmızı beyazlı oyuncu, şu ana kadar 3 maçta forma giydi. Rakip filelere 1 gol atan Portekizli oyuncu, sonrasında uzun bir süre sakatlıklarla boğuştu. Sahalara geri dönmek için büyük özveri gösteren Tomane'nin Tuzlaspor maçında nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, 3 Nisan'a kadar tesislere giriş çıkışları yasaklarken; antrenmanların temposunu da giderek artırmaya başladı.