Spor
Giriş Tarihi : 22-09-2020 12:45   Güncelleme : 22-09-2020 12:45

TOMANE'ye tam not

Tomane...Ümraniyespor galibiyetinin baş kahramanlarından birisi olan Portekizli golcü futbolcu attığı golün yanı sıra ortaya koyduğu futbolla herkesi kendine hayran bıraktı. 3-0’lık galibeyette en çok konuşulan isim olmayı başardı.

TOMANE'ye tam not

Yılport Samsunspor'un Portekizli golcüsü Tomane, Ümraniyespor karşısındaki performansıyla kalitesini gözler önüne serdi. Takıma geleli çok kısa bir zaman olmasına rağmen şans bulduğu Ümraniyespor maçında attığı şık golün yanı sıra takım oyununa olan katkısıyla da kenar yönetimden tam not almayı başardı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, maç sonunda Portekizli oyuncunun gol atmasının kendisini mutlu ettiğini söyledi. 

ÖN PLANA ÇIKTI 

3-0'lık Ümraniyespor galibiyetinde en çok konuşulan isim olmayı başaran Tomane, 0-0 devam eden maçın 53'ncü dakikasında soldan Kerem Can'ın düzgün ortasını iyi takip eden klas bir vuruşla topu ağlara göndererek takımına skor avantajını getiren Portekizli oyuncuyu Samsunspor taraftarı sosyal medya da öve öve bitiremedi. Kırmızı beyazlı taraftarlar, uzun yıllardan bu yana böyle bir forvet ihtiyaçlarının olduğunu ve bu özlemlerini Tomane ile sonlandırdıklarını yazdılar.