Advert
Advert
Advert

​Toni& Guy

Sizler için toni&guy ürünlerini satışa sunduk. Sitemizde tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ürünleri makalemizde paylaşıyoruz.

​Toni& Guy
Advert

Toni & Guy  Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan

Hasar görmüş ve zayıf saçlarınız için Toni&Guy yıpranmış saç şampuanı ile  özel bir bakım sağlayın. Toni& Guy Temizleme ve Besleme koleksiyonunun bir parçası olan bu hafif şampuan hasarlı saçları onarır. Ayrıca saçların yumuşak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını da sağlar. Özellikle kırılmaya ve donuk görünümlü olmaya eğilimli saçlar için tasarlanan bu şampuan, hasarlı bölümleri onarır, güçlendirir, yumuşak ve sağlıklı saçlar oluşturur. Öneri olarak; en iyi sonuç için Toni& Guy Hasarlı Saçlar için Besleyici saç kremi ile birlikte kullanın. Bütün saç tipleri için kullanabilirsiniz.

Toni&Guy Işıltı Verici ve Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum  

Elektriklenmeyi ve uçuşmayı önlemek için tasarlanmıştır. Saçınıza parlaklık ve yüksek kaliteli bir görünüm verir. Orta uzunlukta, kuru saçınıza uygulamak için avucunuza 2-3 damla damlatın ve saçlarınızın uçlarına doğru elinizle veya kuru bir havlu ile iyice yedirerek, pürüzsüz bir hale getirin. Daha sonra ışıl ışıl saçlar ile herkesi büyüleyin; artık hazırsınız!

Toni&Guy Erkekler için Yoğun Arındırıcı Şampuan

Saç derisini açıklığa kavuşturarak, ürün birikmesini ortadan kaldırır. Böylece saçınıza gelişmiş bir saç detoksu sağlar. Islak saça masaj yapın daha sonra ılık suyla iyice durulayın. Her gün tazelenmek için kullanabileceğiniz bir şampuandır. Saçlarınızda ağırlık yaratmaz. Erkek tüketicilerimiz tarafından çok tercih edilen bir üründür. Gözle temas ettiğinde vakit kaybetmeden bol suyla durulayın.

Toni&Guy Yıpranmış Saçlar için Saç Kremi

Hasar görmüş saçlarınızı güçlendirir. Toni&Guy Hasarlı saçlar için besleyici saç kremi zayıflamış, hasar görmüş saç telleri için yoğun beslenme ve onarım sağlar. Böylece saçlarınız daha az kırılır, güçlenir ve çok daha sağlıklı görünür. Öneri olarak; en iyi sonuç için Toni&Guy https://www.kozmela.com/toni-guy Temizleyici Şampuan ile birlikte kullanın. Normal, ince, kuru veya hasarlı bütün saç tipleri için kullanabilirsiniz. Saçınızda en iyi görüntüyü elde etmenizi sağlamak için özel olarak formüle edilmiş şampuan ve saç kremi kombinidir.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MB: Öngörülmeyen bir durum söz konusu değildir
MB: Öngörülmeyen bir durum söz konusu değildir
Denizli'de korkutan deprem
Denizli'de korkutan deprem