Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-06-2019 13:25

Topaloğlu: İstişarede bereket vardır

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; "İstişarede bereket vardır. İstişarede isabet ve başarı vardır. İsabetli ve başarılı hizmetlere imza atabilmek için fikir alışverişlerine önem veriyoruz." dedi.

Topaloğlu: İstişarede bereket vardır

Belediyenin her yaptığı çalışma öncesi, sahada inceleme yapan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’Peygamber Efendimizin buyurduğu üzere,’ istişarede bereket vardır’ hadisine uygun olarak yaptığımız her çalışma öncesinde sahada inceleme yapıyor, Vatandaşlarımızla ve Mahalle Muhtarlarımızla birlikte çalışma öncesi fikir alış verişinde bulunuyoruz.’’ dedi
Karşıyaka ve Yörükler Mahallelerinin ortak sorunu olan su kanallarının temizlenmesi ve yollarının açılması için yerinde incelemelerde bulunan, kanalların ve İmar yollarının geçtiği arazilerin sahipleriyle de bire bir görüşen Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, fikir birliğine varılmasının ardından çalışmaların bir an önce başlaması konusunda talimat verdi.
‘Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz.’ diyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ Belediyemizde her gün öğlene kadar halk günü olsa da bu bizim için yeterli değil. Sürekli sahada olmaya özen gösteriyoruz. Sorunları yerinde tespit edip, çalışmalarımızı o yönde şekillendiriyoruz.’’ dedi.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA