Spor
Giriş Tarihi : 11-07-2020 15:43   Güncelleme : 11-07-2020 15:43

'Transferleri sadece bizden öğreneceksiniz'

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, pandemi sürecinde bir konuşmasında, 'transferlerin isimlerini bizden önce kimseden duyamayacaksınız' demişti. O günden bugüne gelindiğinde teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın dediği oldu ve hiçbir medya organı görüşme yapılan oyuncuların isimlerine dahi ulaşamadı.

'Transferleri sadece bizden öğreneceksiniz'

 Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, pandemi sürecinde bir konuşmasında, 'transferlerin isimlerini bizden önce kimseden duyamayacaksınız' demişti. O günden bugüne gelindiğinde teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın dediği oldu ve hiçbir medya organı görüşme yapılan oyuncuların isimlerine dahi ulaşamadı. Bu da Sağlam ve ekibinin işinde ne kadar ciddi ve konsantrasyonu yüksek olarak çalıştığını gösteriyor. 

SAMSUN SPOR MEDYASI DA DESTEK VERİYOR 

Samsun spor medyası da kulüp içinde yakalanan bu sinerjiyi bölmemek ve takıma zarar vermemek adına duyduğu isimleri yazmamak için şartlarını zorluyor. Camiada yakalanan bu güzel atmosferin gelecek zamanda kulübe büyük katkı sağlayacağını şimdiden söyleyebiliriz. Samsunspor taraftarı ise Başkan Yüksel Yıldırım'dan anlaşma sağlanan yabancı oyunculardan en azından bir kaç tanesinin isimlerini kamuoyuna açıklamasını istiyor.